1 Euro Nerelere Geldi Öyle :(

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Dolar euro yükseldikçe TL nin değeri düşüyor değer düştükçe de alım gücü düşüyor 1 TL'ye 1 ekmek alınmıyor maalesef ekonomik olarak dışa bağımlılıktan kurtulmak lazım ama bu zamnda zor ülkeler ben senden su kadar mal alırsam sende aynı oranda başka mal ihraç edeceksin diyor gelen mallarda euro dolar uzeribden olunca TL nin de değerinde alım gucude eriyor

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Dolar euro yükseldikçe TL nin değeri düşüyor değer düştükçe de alım gücü düşüyor 1 TL'ye 1 ekmek alınmıyor maalesef ekonomik olarak dışa bağımlılıktan kurtulmak lazım ama bu zamnda zor ülkeler ben senden su kadar mal alırsam sende aynı oranda başka mal ihraç edeceksin diyor gelen mallarda euro dolar uzeribden olunca TL nin de değerinde alım gucude eriyor
bunun çaresi üretimdir. hani şu son 18 yılda tükaka ilan edilen üretim. lafta değil gerçekte yerli üretimden söz ediyorum. akp'nin en büyük numarası laf cambazlığıdır. her an her yerde "yerli ve milli" lafını sakız ettiler. ortada ne yerli var ne milli. elektronik kompedanların ülkemize girişini engelleseler, ne vestel üretim yapabilir ne arçelik ,inan buna.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
bunun çaresi üretimdir. hani şu son 18 yılda tükaka ilan edilen üretim. lafta değil gerçekte yerli üretimden söz ediyorum. akp'nin en büyük numarası laf cambazlığıdır. her an her yerde "yerli ve milli" lafını sakız ettiler. ortada ne yerli var ne milli. elektronik kompedanların ülkemize girişini engelleseler, ne vestel üretim yapabilir ne arçelik ,inan buna.

Baba bir ucak yaptilar hic bitmiyor yakiti ,hala goklerde.

Bizim havalimaninda calisan bir gorevli arkadas soyledi mesai bitene kadar izliyoruz, bir turlu inmiyor diyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ek-Aciklama-2020-09-01-100106.png

:krotey:uzgun

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw bırakın Döviz muhabbetlerini şimdi
başka işlere bakın,diyeceğim ama nerdeee
neyi el atsan elimizde kalıyor yaw

şöyle tatı muhabbetler yapacak bir şeyler bulun alooo?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ne güzel işte ama bunu gel de hayınlara anlat... 1 tane öyro veriyorsun neredeyse 9 tane lira veriyorlar, bu zenginlik hangi ülkede var... :kas

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt