1 Euro Nerelere Geldi Öyle :(

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ek-Aciklama-2020-07-25-105141.png

Screenshot_2020-07-25-TCMB---Kurlar.png

Gurbetçi olup tatile gelmiş olmak vardı şimdi. :krotey

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Monitöre ekmek banıyorum şu an.
Neyse akıllı telefonumuz var ya, o olduğu için krizde olmuyoruz bazı trollere göre. :kiskis
Ucuzluk marketlerinden ürün kovalayıp ekonomi iyi diyenler de ayrı dünya mesela. :bilmiyom
Neler var neler de, yazsan da söylesen de bişi olmuyor. Kendini yoruyorsun.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Kur ile asil vurgun 2018 yilinda Agustos`ta oldu ve o tarihte parasi olan Gurbetciler parasini cebine koyup Türkiyeden emlak alip turnayi gözünden vurdu.Normal izin yapan ana babasinin yaninda tatilini geciren aileler icin döviz kurunun hicbir avantaji yoktur....Bizim ana babamizi 2 hafta ziyaret etmemizin bize maliyeti en az 2000€ dur.

20200725_0957581.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Kur ile asil vurgun 2018 yilinda Agustos`ta oldu ve o tarihte parasi olan Gurbetciler parasini cebine koyup Türkiyeden emlak alip turnayi gözünden vurdu.Normal izin yapan ana babasinin yaninda tatilini geciren aileler icin döviz kurunun hicbir avantaji yoktur....Bizim ana babamizi 2 hafta ziyaret etmemizin bize maliyeti en az 2000€ dur.

20200725_0957581.jpg

Ertesi güne uçak bileti alırsanız kesin öyledir.
Hala mı mağdur bu gurbetçiler? :hihi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ertesi güne uçak bileti alırsanız kesin öyledir.
Hala mı mağdur bu gurbetçiler? :hihi
Ben yazdiklarimdan sorumluyum, sizin algiladiklarinizdan degil,magdur edebiyatini nereden algiladiniz bilemem. Yasadiginiz ülkenin gerceklerini degerlendirirken tespit asamasinda elma ile armutu karistirmazsaniz hic bilginizin olmadigi belli olan gurbetci insanlarin yasamlarini özünde dogru bir elestiri icinde degerlendirirken kendi konunuzu yanlis bir tartisma alanina tasimamis olursunuz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ben yazdiklarimdan sorumluyum, sizin algiladiklarinizdan degil,magdur edebiyatini nereden algiladiniz bilemem. Yasadiginiz ülkenin gerceklerini degerlendirirken tespit asamasinda elma ile armutu karistirmazsaniz hic bilginizin olmadigi belli olan gurbetci insanlarin yasamlarini özünde dogru bir elestiri icinde degerlendirirken kendi konunuzu yanlis bir tartisma alanina tasimamis olursunuz.
Senede 2000 Euro bile biriktiremediğinize mi inanayım ciddi ciddi?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Şaşırdım mı hayırrrrrr

Saçma politikalar devam ettiği sürece bu artışlar durmayacak

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
euro'ya takılıp kalınca dolar'ın hali normal gelmesin. 6.85'e ev kuran, 6.85'te yaşamaya başlayan dolar'ın gerçek halinin ne olduğu muamma. daha önceleri çok hükümet götüren "develüasyon" un adı bile zikredilemiyor korkudan. korku imparatorluğu ile 21. yüzyılda yaşatılıyoruz. neyse akp seçmeni memnun ya, gerisi önemli değil.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
oy devşirmek gündem değiştirmek için Ayasofya camii meselesi Euro 8 TL olur demiştim faturası bize kesilecek zam zam herşeye

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

20200725_0957581.jpg
Tamam şöyle diyeyim ben 500 km ötedeki baba evine gideceğim bayramda, onun da bana maliyeti 2000 lirayı geçecek, herkesi kazandığıyla kıyasla aynı birime sen 4000 km öteden gelip 2 hafta gezeceksin ben 4 günlük bayram tatilinde 500 km mesafede belki fazlasını harcayacağım, bizim durum içler acısı hiç ev hesabına girmeyelim istersen

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri