1 Euro Nerelere Geldi Öyle :(

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
ülen bunlarda olan mal Trump da bile yok yaw:haha
babalar çekin gidin alını adanızı da gözden ırak yaşayın düşün milletin yakasında gari
Trump da böyle,ülen dünya devisin sen TRUMP Plazalarıyla senin 150 nesil sülalen geçinir yaw
adam hala Başkan olacağım diyor,Reis de öyle baba çek git yaw
ama sorsan "dünya malı dünyada kalır" derler.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Cok fazla duygusal, maneviyata düşkün ve yerden taş da yesek olsun diyecek kadar yogun ve gereksiz bir milliyetcilik ile daha cok artacak :).

Yani simdi vergi getirirken bahanesi yunan bize taş attı.

Kimse de demiyor ki ağa ben asker degilim diplomat degilim ***** git politikanı adam gibi yap bana yük olma.

Yok arkadaş çıldıracağım ya.

Faşist gibi sığ at gözlüklerinden olusan elestiriye tahammulu olmayan bir ankara ve komunist salakligi gibi gereksiz bir devletçilik ile icini doldurmus bir turkiye ve yine "ankara" mevcut.

Memlekette meslekler arasi gereksiz bir karsilastirma, kisiye meslegine gore saygi duyma ve pohpohlanma mevcut.

Doktor hastayi iyilestirdigi
Asker ulkeyi savunduğu
Ogretmen ogrenciyi yetistirdigi
Imam cemaati din ile birlestirdigi

Icin ve bunlari yapmakla yukumlu olduklari yani lutufdan sayilmamasi gerektigi halde son 6 ay da inanilmaz bir pohpohlanma mevcut sadece bu durumdan bile ozel sektor de bir cok calisan kendisinin ayristirildigini ve kutuplastirildigini dusunmeye baslar ister istemez.

Benim kafa farkli calisiyor ve bu yuzden fazla bir cevrem yoktur. Ama vicdanım rahat aklimin calistigindan %100 eminim.

Rastgele

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt