03.01.2021 Sohbet Muhabbet Canlı Yayını

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dostlar Merhaba;

Sevgili @denysmih6 kardeşimizin isyanlarını duymazdan gelemedik.

Her ne kadar KIRIK PANELLER ve Ekonomik yapılabilmesine yönelik 5-10 dakikalık bir bilgilendirme yapacak olsam da, geri kalan zamanı siz nasıl isterseniz o yönde makara tukara yaparak geçirelim, bu hafta forum ahalisi ile biraz yüzümüz gülsün istiyorum.

Yayına geçen hafta olduğu gibi dileyen bağlanabilir.

Yayına bağlanacak olan dostlar.

1- Lütfen yayını sadece telefonunuzdan duyun, alternatif aygıtlar açık olmasın
2- Ses gecikmeleri olabilir bu normaldir
3- Argoya kaçmayalım
4- Kimseyi rencide edici söylemlerde bulunmayalım
5- Siyasete girmeyelim

:ok

Önerileri olan var ise bu konu başlığında yazabilirler :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İsyaaaaaannn vallahi ben isyannn etmedim isyanda çıkartmadım bunlar hep dış güçlerin işi :kiskis

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Halil sezai isyan paylaşacaktım da son yediği nane yüzünden paylaşmadım muğlalı abimizi bulldum :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
evde tadilat yapıyoruz ben kapı sökerken sen yayındaymışın Adem Helvacı Adem Helvacı hocam canlı yayına bağlanmak istiyordum..bidakine yayındayım ama şimdi yayın tekrarını izliyorum ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
evde tadilat yapıyoruz ben kapı sökerken sen yayındaymışın Adem Helvacı Adem Helvacı hocam canlı yayına bağlanmak istiyordum..bidakine yayındayım ama şimdi yayın tekrarını izliyorum ?

Sıkıntı yok, zaten forum ekseninde sohbet edebilelim istiyorum ama ben ne zaman yayına olsam konu tv lere gelip dayanıyor :)))

Sevgili özgürün dediği gibi bir gün Zoom üzerinde görüntülü geyik muhabbeti yapalım :ok

Geri
Üst Alt