03.01.2021 Sohbet Muhabbet Canlı Yayını

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dostlar Merhaba;

Sevgili @denysmih6 kardeşimizin isyanlarını duymazdan gelemedik.

Her ne kadar KIRIK PANELLER ve Ekonomik yapılabilmesine yönelik 5-10 dakikalık bir bilgilendirme yapacak olsam da, geri kalan zamanı siz nasıl isterseniz o yönde makara tukara yaparak geçirelim, bu hafta forum ahalisi ile biraz yüzümüz gülsün istiyorum.

Yayına geçen hafta olduğu gibi dileyen bağlanabilir.

Yayına bağlanacak olan dostlar.

1- Lütfen yayını sadece telefonunuzdan duyun, alternatif aygıtlar açık olmasın
2- Ses gecikmeleri olabilir bu normaldir
3- Argoya kaçmayalım
4- Kimseyi rencide edici söylemlerde bulunmayalım
5- Siyasete girmeyelim

:ok

Önerileri olan var ise bu konu başlığında yazabilirler :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İsyaaaaaannn vallahi ben isyannn etmedim isyanda çıkartmadım bunlar hep dış güçlerin işi :kiskis

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Halil sezai isyan paylaşacaktım da son yediği nane yüzünden paylaşmadım muğlalı abimizi bulldum :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
evde tadilat yapıyoruz ben kapı sökerken sen yayındaymışın A Adem Helvacı hocam canlı yayına bağlanmak istiyordum..bidakine yayındayım ama şimdi yayın tekrarını izliyorum ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
evde tadilat yapıyoruz ben kapı sökerken sen yayındaymışın A Adem Helvacı hocam canlı yayına bağlanmak istiyordum..bidakine yayındayım ama şimdi yayın tekrarını izliyorum ?

Sıkıntı yok, zaten forum ekseninde sohbet edebilelim istiyorum ama ben ne zaman yayına olsam konu tv lere gelip dayanıyor :)))

Sevgili özgürün dediği gibi bir gün Zoom üzerinde görüntülü geyik muhabbeti yapalım :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt