Deneyim Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Ücreti

G Çevrimdışı

GökselSaraçoğlu 

DeDe
Aktif Üye
19 Haz 2019
137
57
Daha once bir konuda bahsetmiştim.
Arkadaşa aracına çarptılar.!
Çarpan sürücü suriyeli, Araç başkasının üzerine kayıtlı, Aracın sigorta ve kaskosu yok.

Hadi zararını tanzim et.!
En iyisi eski bir model araba almak. Sonrada "zırh boya" yaptırmak, yanına da pasta cila niyetine trafik sigortası yaptırıp devam etmek sanırım:cak

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
öyle bir millet ki ne yapsan gıkı çıkmıyor!
"elin gavuru" dedikleri milletlerin bazılarına özellikle bakın sonra ve bir de bizim memlekete bakın
yaw bu bizim demek ki "fıtratımız" da olan bir şey
ulan hiç bir şeye adam gibi tepki veren halimiz yok!

Siyasetçilerin bence hiç bir suçu yok!
yaw bir memleket düşünün,şu anda ve son iki yıldır geldiğimiz hallere bakın ve malum parti
oyların neredeyse yarısını alabiliyor durum da iken bizlerin konuşmaya hakkımız bile kalmamış
veya bir tane AKP yalakaları gelip hala bazı mekanlar da bir şeyler yazabiliyorsa(edebiyat yapıp)
ortada acaba bir gariplik sizce yokmudur????

yoksa bu da "fıtratmı" dır!

Konu başlığına gelirsem,valla ben bu sene 2014 model aracıma Kasko yaptırmayı düşünmüyorum!

Bizde gösteri, grev hakkını 'chaos' olarak gören bir zihniyet var. Hakkını aradığın an bir an önce provokatör yada terrorist derler sana. O yüzden biz devleti besleriz. Avrupada ise devletler halkları için vardır. Darısı bizim başımıza diyelim! Bizde hakkımızı aramak için protesto ve grev hakkımızı coplanmadan kullanabilsek keşke..

11_2022_08112022_avrupa1120.jpg

Son düzenleme:
eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
En iyisi eski bir model araba almak. Sonrada "zırh boya" yaptırmak, yanına da pasta cila niyetine trafik sigortası yaptırıp devam etmek sanırım:cak

Trafikte yüzde yüz hatasız olabilmek çok çok zor. İlla bir şekilde kusur payı alabilirsiniz. İşte öyle bir anda bizim külüstür 3, 5 milyonluk orta sınıf bir araçla akraba olursa al başına belayı. O yüzden Sota nın dediği ‘limitsiz teminat’ çok önemli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
öyle bir millet ki ne yapsan gıkı çıkmıyor!
"elin gavuru" dedikleri milletlerin bazılarına özellikle bakın sonra ve bir de bizim memlekete bakın
yaw bu bizim demek ki "fıtratımız" da olan bir şey
ulan hiç bir şeye adam gibi tepki veren halimiz yok!

Siyasetçilerin bence hiç bir suçu yok!
yaw bir memleket düşünün,şu anda ve son iki yıldır geldiğimiz hallere bakın ve malum parti
oyların neredeyse yarısını alabiliyor durum da iken bizlerin konuşmaya hakkımız bile kalmamış
veya bir tane AKP yalakaları gelip hala bazı mekanlar da bir şeyler yazabiliyorsa(edebiyat yapıp)
ortada acaba bir gariplik sizce yokmudur????

yoksa bu da "fıtratmı" dır!

Konu başlığına gelirsem,valla ben bu sene 2014 model aracıma Kasko yaptırmayı düşünmüyorum!
Can abim benim araçta 2014 model. 10k gözden çıkar :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Trafikte yüzde yüz hatasız olabilmek çok çok zor. İlla bir şekilde kusur payı alabilirsiniz. İşte öyle bir anda bizim külüstür 3, 5 milyonluk orta sınıf bir araçla akraba olursa al başına belayı. O yüzden Sota nın dediği ‘limitsiz teminat’ çok önemli.
Bir araca120.000tl, birden fazla araca vurursanız 240.000tl toplam ödeme yapılır.

Allah korusun kazaya karıştınız karşı tarafın aracını pert oldu ve siz kusurlusunuz.
Aracın değerine 1milyon diyelim.

120.000tl sigorta sirketiniz öder ve geri kalan 880.000tl sizden talep ederler. :rock

Böylesi bir durumla karşılaşıp hayatınızı karartmak yerine
sigorta poliçenize 850tl daha verip limitsiz imm yaptırın.

A Çevrimdışı

Alprn

Yeni Üye
9 Mar 2023
2
35
Selam, Bende 7 Mayıs ta yaptırdım. 3200tl Trafik(hepiyi), 5300tl kaskom(Bereket) olarak yaptırdım. Kasko indirimimde %60 da Kocaeli ikametim. 1m imm orijinal cam parça ve servis anlaşmalı. Avukat ve ikame araç vs sanırım yok. Daha önceki poliçede çıkarttırmıştım. Fiyat aşırı uygun olduğu için sorguladım bayağı ama tanıdık sigortacım. Sorun yaşamayacağımı ve süper fiyat kaçırmayalım dedi. Yaptırdık ama Bereket kasko ilk kez duydum açıkçası bu seneyide kazasız belasız atlatırsam:).

2014 benzinli insignia aracımda.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Selam, Bende 7 Mayıs ta yaptırdım. 3200tl Trafik(hepiyi), 5300tl kaskom(Bereket) olarak yaptırdım. Kasko indirimimde %60 da Kocaeli ikametim. 1m imm orijinal cam parça ve servis anlaşmalı. Avukat ve ikame araç vs sanırım yok. Daha önceki poliçede çıkarttırmıştım. Fiyat aşırı uygun olduğu için sorguladım bayağı ama tanıdık sigortacım. Sorun yaşamayacağımı ve süper fiyat kaçırmayalım dedi. Yaptırdık ama Bereket kasko ilk kez duydum açıkçası bu seneyide kazasız belasız atlatırsam:).

Alperen hocam hoşgeldin. :clap2

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740

Alperen hocam hoşgeldin. :clap2
Insignia kulübü çoğalıyor. :) Hoşgeldiniz efendim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri