Ziraat Bankkart Kredi Kartı ile Vatan'da 2000 TL'ye 200 TL İndirim

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bankkart ile Vatan Bilgisayar da 200 TL indirim fırsatı!

Kampanya Detayı:

• Bankkart ile Vatan Bilgisayardan ve dan 1-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak toplam 2.000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL indirim verilecektir.
  • Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.
  • SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin VATAN yazıp 4757'ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir.SMS gönderimleri ücretsizdir.
  • Kazanılan indirimler 15 Ocak 2020 tarihinde işlem yapılan kredi kartının ekstresine veya kartın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.
  • Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 200 TL indirim kazanacaktır.
  • Kampanyadan sadece bireysel kart sahibi müşteriler yararlanabilir.
  • Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir.
  • Kampanyaya kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.
  • BankkartLira kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Bankkart Başak ile yapılan işlemler, Ziraat Bankası POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen indirim tutarı geri alınacaktır.
Ziraat Bankası ve Vatan Bilgisayar kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,610
İlginç bir kampanya. Yani müşterinin işlemi 15 Ocak 2020'ye kadar indirimsiz şekilde işlenecek öyle mi? :hihi

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Pratikte çok bir anlamı yok. Bankkart demek nakit para demek. Nakit 2000 verip 200 iade alacağıma 2000 lirayı karttan ödeyip 12 taksit alsam reelde aynı hesaba bile gelir.

Yapsın kredi kartı ile 200 lira indirim işte o zaman kampanya olur.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bilgilendirme için teşekkürler fakat, Vatan, genel olarak yüksek fiyata ürün satan işyeri... Yaptığı indirim, 'bence' ancak malın değerini ancak piyasa fiyatlarına çeker...

Vatan, Teknosa, Media Markt gibi mağazalar genel olarak piyasadan yüksek fiyatlı ürün satar, takip edilmezse aynı ürünü pahalıya alma ihtimali yüksek maalesef.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Pratikte çok bir anlamı yok. Bankkart demek nakit para demek. Nakit 2000 verip 200 iade alacağıma 2000 lirayı karttan ödeyip 12 taksit alsam reelde aynı hesaba bile gelir.

Yapsın kredi kartı ile 200 lira indirim işte o zaman kampanya olur.
Kampanya kredi kartı alışverişinde geçerli zaten ? iyi okumadın heralde maddeleri.

Ayrıca Bankkart nakit para demek değil bu nerden çıktı anlamadım ? Bankkart , hesap kartı ve kredi kartının tek kart içerisinde bulunan kartın adıdır.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Kampanya kredi kartı alışverişinde geçerli zaten ? iyi okumadın heralde maddeleri.

Ayrıca Bankkart nakit para demek değil bu nerden çıktı anlamadım ? Bankkart , hesap kartı ve kredi kartının tek kart içerisinde bulunan kartın adıdır.

Teşekkür ederim. Ziraat çok ilgi alanımda olmadığı için bilmiyorum. Kampanya severim, bir sürü kredi kartım var, topladığım puanlarla dünyayı gezdim geziyorum. Hala cazip gelmedi. :) Halkbank maaş anlaşmamız var, onlar bile uyuzlukları ile iman gevretirken yaşayan ölülerin bankasına hiç bulaşmam.

Yılda bir kere kampanyayla bir yere varamazlar. Devamlılık esas bu işlerde.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

İlk etapta bende sadece bankamatik kartı olarak algıladım bu Bankkart'ı... :hmm Araştırınca, hepsi bir arada gibi bir şey olduğunu öğrendim...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İlk etapta bende sadece bankamatik kartı olarak algıladım bu Bankkart'ı... :hmm Araştırınca, hepsi bir arada gibi bir şey olduğunu öğrendim...
Herkes hesap kartı sanmış olayı , bankkart Ziraat Bankasının güya çok matah bir şey icat ettiğini sandığı , hesap kartının ve kredi kartının aynı kart içerisinde buluştuğu bir karttır ?
Bu kart o kadar güzeldir ki , alışveriş yaptığınızda hesabınızda para var diyelim ve ücreti hesabınızdaki parayla ödeyeceksiniz , her kasaya geldiğinizde şunu yaşayacaksınız , aaa şeey hesap kartından çekeceğiz yalnız , ya da kredi kartıyla ödeyecekseniz kredi kartı olacak diyede belirtmeniz gerekiyor ? yoksa bir şey demeyi unutursanız artık hesaptan mı çeker , kredi kartından mı çeker sürpriz yumurtadan ne çıkacak diye heyecanla beklersiniz ?

Ben ise bu ikileme son verebilmek adına başlığa Kredi Kartı yazacağım ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Herkes hesap kartı sanmış olayı , bankkart Ziraat Bankasının güya çok matah bir şey icat ettiğini sandığı , hesap kartının ve kredi kartının aynı kart içerisinde buluştuğu bir karttır ?
Bu kart o kadar güzeldir ki , alışveriş yaptığınızda hesabınızda para var diyelim ve ücreti hesabınızdaki parayla ödeyeceksiniz , her kasaya geldiğinizde şunu yaşayacaksınız , aaa şeey hesap kartından çekeceğiz yalnız , ya da kredi kartıyla ödeyecekseniz kredi kartı olacak diyede belirtmeniz gerekiyor ? yoksa bir şey demeyi unutursanız artık hesaptan mı çeker , kredi kartından mı çeker sürpriz yumurtadan ne çıkacak diye heyecanla beklersiniz ?

Ben ise bu ikileme son verebilmek adına başlığa Kredi Kartı yazacağım ?
Şimdiye kadar kullandığım, Yapı Kredi, İşbankası ve Vakıfbank'ın müşteri temsilcisine giderek kredi kartımı aynı zamanda bankamatik kartı olarak da kullanmak istediğimi bildirince yukarıda belirtilen vadesiz hesaptan mı, Yoğusam kredi kartı mı sorunsalından kurtuluyorum...

Bu işlemin tek kötü yanı, farklı bankaların atm'lerinden vadesiz mevduat işlemi yapılamıyor. İllaki kendi bakana ait atm olacak...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri