ZAM GELİYOR CİDDİ UYARI

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Selam;

Let's _be_ honest Let's _be_ honest kardeşimiz ile sohbet ederken, kendisinin beni uyarması neticesi bölge satış temsilcisi birkaç arkadaşım ile görüşme yaptım

VESTEL %7,5
ARÇELİK %6
SAMSUNG %3 ila %8 ürün bazına göre değişken
LG %4 ila %6 ürün bazına göre değişken
PROFİLO %5
HOTPOİNT henüz açıklanmamış

Şeklinde fiyatlar revize ediliyor.

SAMSUNG yetkilisi arkadaşımdan gelen bilgiye göre şu an listeleri hazırlıyorlar ve muhtemelen sizlere daha önce belirttiğim 8 Temmuz tarihinden sonra bu fiyatlar geçerli olacak.

ARÇELİK ALTUS gurubu bu sabah zaman kararlarını işleme almaya başlamış ve bazı mağaza sahiplerine bilgiler gitmeye başlamış (1-2 si ile görüştüm bilgiyi teyit ettim)

Genel anlamda tüm sektörü etkileyecek olan bu durum siz TV kullanıcıları içinde önem arzettiğini bildiğimden dolayı bilgilendirmek istedim.

Kayıtdışı bilgilerdir bu nedenle takdir edersiniz isim ve firma paylaşamıyorum.

TV arayışında olan kardeşlerimizin mümkün olduğunca ellerini çabuk tutmaları tavsiyemdir. Tabi acele edip yanlış kararlar da vermeyin lütfen :ok

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Neye Zam Gelmedi ki Normaldir TV lere gelmesi, zam yağmuru bundan sonra devam eder herşeyde Elimizdeki para gün geçtikçe erimeye devam ediyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Neye Zam Gelmedi ki Normaldir TV lere gelmesi, zam yağmuru bundan sonra devam eder herşeyde Elimizdeki para gün geçtikçe erimeye devam ediyor

E tabi azizim girmek istemiyorum ve iki hafta önce pazar günü kapattım siyasi konuları kendimce lakin, ''Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir'' diye boşuna demiyorlar atalarımız :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hocam bu tv ile ilgili görüşün nedir acaba akbank 1000 tl indirim kodu veriyor 3800 e geliyor alinir mi ?

TV lerin izleme açılarının bu derece problem olarak görüldüğü koşullarda kavisli tv lere ben zaten oldum olası sıcak bakamamışken siz mutlu olurmusunuz bilemiyorum.

Teknik özellikleri ''Eyvallah'' diyelim, Açı size sorun olmayacak mı?

H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30
TV lerin izleme açılarının bu derece problem olarak görüldüğü koşullarda kavisli tv lere ben zaten oldum olası sıcak bakamamışken siz mutlu olurmusunuz bilemiyorum.

Teknik özellikleri ''Eyvallah'' diyelim, Açı size sorun olmayacak mı?
Şayet bu ozellikler bu fiyata iyi derseniz aci olayini tolere edebilirim diye düşünüyorum. VA panelliymis 2018 model ayrıca 1000 tl iyi bi indirim tanda zam arifesinde

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
O Zam Biz Maaslarada Gelirse Sorun Yok

Elektrige Zam Yok Diyorlar ama Dağıtım Sirketler Yapilan Serbest Tuketici Sozlesmelerini Tek Tarafli Fesih Ediyor
Sozlemezse Devam Ederken Zam Yapamayacaklarini Bildikleri icin Bu Yola Basvurdular

Yagmur Degil Firtina Kapida
Bizim Hosting Firmasi Bile %10 Zami Yapistirdi :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O Zam Biz Maaslarada Gelirse Sorun Yok

Elektrige Zam Yok Diyorlar ama Dağıtım Sirketler Yapilan Serbest Tuketici Sozlesmelerini Tek Tarafli Fesih Ediyor
Sozlemezse Devam Ederken Zam Yapamayacaklarini Bildikleri icin Bu Yola Basvurdular

Yagmur Degil Firtina Kapida
Bizim Hosting Firmasi Bile %10 Zami Yapistirdi :kiskis

Hoşting deseydin :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri