YURTİÇİ KARGO GÖNDERİLERİNİZ %80 İNDİRİMLİ!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

Bay Robot

Yeni Üye
19 Eki 2018
7
44
ay.jpg

Merhaba kargo alıcısının bilgilerini bana iletiyorsunuz, size özel kargo gönderim kodu oluşturuyorum. Tüm bilgiler sisteme otomatik olarak yansıyor. Tek yapmanız gereken verdiğim kodu şubedeki yetkiliye söylemek.

ÜCRETLER

✧ DOSYA GÖNDERİNİZ 4.10 TL
✧ 1 DESİ GÖNDERİNİZ 4.50 TL
✧ 2-5 DESİ GÖNDERİNİZ 4.99 TL
✧ .
✧ .
✧ .
✧ 30 DESİ GÖNDERİNİZ 17.75 TL
✧ 30 DESİ SONRASI HER DESİ İÇİN 50 KURUŞ ÖDERSİNİZ.

ÖRNEK: Diyelim ki YURTİÇİ KARGO'dan 30 desi bir gönderiniz var. Siz bu gönderi için 137.5(+KDV) TL ödeyeceksiniz. Bu kod ile yalnızca 17,75 TL(+KDV) ödersiniz.

۞ DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Alıcı bilgilerini doğru iletmeniz önem arz etmektedir.

Kargonuzu kodun aktif olduğu gün kargoya verememe ihtimaliniz varsa 3,5 ve 7 gün boyunca aktif olan SİGORTALI KOD alabilirsiniz!

Kargoda beklemek istemiyorsanız gitmeden önce bana ulaşınız.

Kargonuzu alıcı veya gönderici ödemeli olarak seçebilirsiniz.

Kargonuzu kurye çağırarak teslim edebilirsiniz, kodu kuryeye söylemeniz yeterli!

Toplu ve düzenli alım yapan firma müşterilerimiz için kampanyalarımız yenilendi! Firma müşterimiz olmak istiyorsanız bilgi veriniz.

Kodunuz aktifleştirildiği gün kullanılmazsa geçersiz olur. Ödeme yaptıktan sonra kodunuzun aktif olmasını istediğiniz günü belirtirseniz daha önceden kod alabilirsiniz. Kodunuz belirttiğiniz gün aktif olacaktır.

Görevliler sizden ek bilgi talep etmez.

Kodları anında kullanabilirsiniz, aktiflik sorunu yoktur.

Kodlar kesinlikle iptal olmaz sorun yaşamazsınız.

❃ ÖNEMLİ NOT: 100 Desi ve üstü gönderilerde kod geçersiz olur. 100 Desi üstü gönderilerinizi bölebiliyorsanız 2 kod alıp indirimi kullanabilirsiniz.

❃ REFERANS SİSTEMİ: Unutmayın, referans olduğunuz her müşteri için bir kod hediye ediyoruz! Size özel olan referans numaralarınızı konuda veya arkadaşlarınızla paylaşarak daha çok hediye kod kazanabilirsiniz! Detaylar için bilgi isteyiniz. ☻

❖ ÖDEME [sm=deal.gif]: ENPARA-TEB-VAKIFBANK HESABINA HAVALE/EFT veya KREDİ/BANKA KARTIYLA ÖDEME

❖ HAVALE/EFT ile ÜCRET: 5 TL

❖ KREDİ/BANKA KARTI ile ÜCRET: 6 TL

✆WHATSAPP: 0850 303 3191

(MESAİ SAATLERİNDE EN GEÇ 10 DAKİKA İÇİNDE CEVAP ALIRSINIZ.)

Son düzenleme:
catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
ay.jpg

Merhaba kargo alıcısının bilgilerini bana iletiyorsunuz, size özel kargo gönderim kodu oluşturuyorum. Tüm bilgiler sisteme otomatik olarak yansıyor. Tek yapmanız gereken verdiğim kodu şubedeki yetkiliye söylemek.

✔ ✉

ÜCRETLER

✧ DOSYA GÖNDERİNİZ 4.10 TL

✧ 1 DESİ GÖNDERİNİZ 4.50 TL

✧ 2-5 DESİ GÖNDERİNİZ 4.99 TL

✧ .

✧ .

✧ .

✧ 30 DESİ GÖNDERİNİZ 17.75 TL

✧ 30 DESİ SONRASI HER DESİ İÇİN 50 KURUŞ ÖDERSİNİZ.

ÖRNEK: Diyelim ki YURTİÇİ KARGO'dan 30 desi bir gönderiniz var. Siz bu gönderi için 137.5(+KDV) TL ödeyeceksiniz. Bu kod ile yalnızca 17,75 TL(+KDV) ödersiniz.

۞ DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

✔ Alıcı bilgilerini doğru iletmeniz önem arz etmektedir.

✔ Kargonuzu kodun aktif olduğu gün kargoya verememe ihtimaliniz varsa 3,5 ve 7 gün boyunca aktif olan SİGORTALI KOD alabilirsiniz!

✔ Kargoda beklemek istemiyorsanız gitmeden önce bana ulaşınız.

✔ Kargonuzu kurye çağırarak teslim edebilirsiniz, kodu kuryeye söylemeniz yeterli!

Toplu ve düzenli alım yapan firma müşterilerimiz için kampanyalarımız yenilendi! Firma müşterimiz olmak istiyorsanız bilgi veriniz.

✘ Kodunuz aktifleştirildiği gün kullanılmazsa geçersiz olur. Ödeme yaptıktan sonra kodunuzun aktif olmasını istediğiniz günü belirtirseniz daha önceden kod alabilirsiniz. Kodunuz belirttiğiniz gün aktif olacaktır.

✘ Kodlar kesinlikle iptal olmaz sorun yaşamazsınız.

❃ ÖNEMLİ NOT: 100 Desi ve üstü gönderilerde kod geçersiz olur.

❖ ÖDEME : ENPARA HESABINA HAVALE/EFT (Diğer bankalar için PAPARA CÜZDAN mevcut ancak komisyon aldığı için 6 TL yapmak durumunda kalıyorum.)

❖ ÜCRET: 5 TL

✆WHATSAPP: 05392195043

(MESAİ SAATLERİNDE EN GEÇ 10 DAKİKA İÇİNDE CEVAP ALIRSINIZ.)

ilk mesaj ve ticaret amaçlı.:ciks
iyiymiş.. bende hayrına yapıyo sandım başlığı görunce :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Eğer bundan faydalanan forumdaşlar çıkarsa ve sorun yaşamazlarsa çok faydalı bir başlık. Bekleyip görelim bakalım , yurt içi kargo en sevdiğim kargo şirketidir :ok

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Haklısınız forumda yeniyim 5 TL temsili bir ücret de diyebiliriz bence aslında çünkü 150 lira vereceğiniz bir kargoya 30 lira vermiş olucaksınız. :cak
valla benım gonderdıgım urunler genelde 12-20 tl arası tutuyo.
aras ve yurtiçi kullandıgım şirketlerdir.
(araç malzemeleri, zıpkın malzemeleri gibi ürünler icin kullandıgım kargolar)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
buna benzer konular dh sıcak fırsatlarda var ama bana hiç tekin bir sistem gibi gelmedi. toshiba tvyi şehir dışındaki bir a101 şubesinden almak için vatandaşla iletişim kurmaya çalıştım ama doğru düzgün cevap bile vermedi. 5 lira için uğraşmaya değmez diye düşünmüştür belkide ama sonuçta para kazanıyorsun, hizmetin şekli meblağa göre değişmemeli.

B Çevrimdışı

Bay Robot

Yeni Üye
19 Eki 2018
7
44
buna benzer konular dh sıcak fırsatlarda var ama bana hiç tekin bir sistem gibi gelmedi. toshiba tvyi şehir dışındaki bir a101 şubesinden almak için vatandaşla iletişim kurmaya çalıştım ama doğru düzgün cevap bile vermedi. 5 lira için uğraşmaya değmez diye düşünmüştür belkide ama sonuçta para kazanıyorsun, hizmetin şekli meblağa göre değişmemeli.
O arkadaşı tanıyorum, müşteriye umursamaz ve kaba davrandığının bende farkındayım uyarmıştım da ancak bazı insanlar değişmiyor söylediğiniz gibi çoğu zaman değmez diye uğraşmıyor ayrıca onun verdiği kodlar yüksek ihtimalle iptal oluyor ve sıkıntı yaşatıyor. Orada da satış gerçekleştiriyorum benim onun aksine geçiştirmeyeceğimden emin olabilirsiniz...

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
B Bay Robot, ben kendi tecrübe ve hislerime göre yorum yaptım. elbette herkes aynı tavır ve üslupta değil maalesef. birde 5 lira küçük bir rakam ama dilenciler 1 liralarla Türkiye'de en çok para kazanan insanlar. yani birim fiyat hizmet kalitesi için asla ölçü değildir bence.

bu arada kargo anlaşmalarınızı diğer firmalarlada yaparsanız daha çok kişiye ulaşırsınız. umarım yasal olarak herhangi bir mahsuru yoktur bu sistemin.

B Çevrimdışı

Bay Robot

Yeni Üye
19 Eki 2018
7
44
B Bay Robot, ben kendi tecrübe ve hislerime göre yorum yaptım. elbette herkes aynı tavır ve üslupta değil maalesef. birde 5 lira küçük bir rakam ama dilenciler 1 liralarla Türkiye'de en çok para kazanan insanlar. yani birim fiyat hizmet kalitesi için asla ölçü değildir bence.

bu arada kargo anlaşmalarınızı diğer firmalarlada yaparsanız daha çok kişiye ulaşırsınız. umarım yasal olarak herhangi bir mahsuru yoktur bu sistemin.

Yok hocam tamamen anlaşmalı. Çok yakında diğer kargo firmalarıyla da sağlayacağız öneriniz için teşekkür ederim.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
B Bay Robot, şu konuda anlaşalım o zaman. siz burada kendi adınıza paylaşım yapıp konunuzu bırakıp gidecekseniz yöneticilerden rica edelim konunuzu silsinler. yok burada konuyu güncel tutup sorulara cevap verecekseniz ve kalmaya devam edeceksiniz tamam diyelim, ne dersiniz hangi seçenek sizin için daha uygun ?

B Çevrimdışı

Bay Robot

Yeni Üye
19 Eki 2018
7
44
B Bay Robot, şu konuda anlaşalım o zaman. siz burada kendi adınıza paylaşım yapıp konunuzu bırakıp gidecekseniz yöneticilerden rica edelim konunuzu silsinler. yok burada konuyu güncel tutup sorulara cevap verecekseniz ve kalmaya devam edeceksiniz tamam diyelim, ne dersiniz hangi seçenek sizin için daha uygun ?
Güncel tutacağımdan ve fırsat buldukça sorularınızı cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz. :ok

Edit: Konuyu güncelle/üste çıkar gibi bir buton varsa söyleyin kullanayım. :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Takıldığım iki nokta var?

*Bu sistem veya yapılan işlem legal mi?
*Olaya tersten bakacak olursak, diğer kargo şirketleri ile de anlaşma yapılacağı yazılmış... Kargo firmaları bu fiyatları uygulayabiliyorsa ve zarar etmiyorsa, şimdi aldıkları fiyatlar neden bu kadar yüksek... İndirim kodu ile bu rakamlara taşıma yapıyorlar ve kurtarıyorsa kodsuz yapılan taşımalardaki kazanılan paralar tabiri caizse "fahiş" rakamlar olmuyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri