Yukko Kapandı Mı?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Arena Bilgisayar bünyesinde barındırdığı e-ticaret şirketi yukko.com kapandı mı?

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a yapılan bildirim metni;

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 28.01.2020 tarihinde gerçekleştirdiği toplantısında; iştirakimiz olan Onlıne Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.'nin stratejik yeniden yapılandırılması, operasyonel maliyetlerin azaltılması ve çoklu satış yapısının bütünleştirilerek daha efektif hale getirilmesi amacıyla, Onlıne Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.'nin ticari mevcutiyeti ve faaliyetlerini devam ettirmekle birlikte internet satış platformu olan "yukko.com" üzerinden son kullanıcılara gerçekleştirilmekte olan perakende satışlarının sonlandırılmasına karar verilmiştir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Anakart ve güç kaynağımı bu siteden almıştım, hızlı kargosu ve paketlemesi itibariyle oldukça memnun etmişti.
Üzüldüm satışlarının sonlanmış olmasına, web siteleri hala erişime açık. Sanırım müşteriler faturalarına erişebilsin diye açık tutuluyormuş.
Bir kaç zamandır ürün çeşitlerinin kaldırılmış olmasından bir sorun olduğunu fark etmiştim, altyapı çalışmasıdır belki diye açılmasını bekliyordum. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri