Duyuru YouTube Kanalım Yeni Adresinde

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
139
43
Arkadaşlar kanalım maalesef saçma sebeplerle YouTube tarafından kapatıldı. Bunca emek, videolar, yıllar boşa gitti. Ama artık elimden birşey gelmediği için yeni kanal açıp yolumuza buradan devam etmeye başladım. Hepinizi beklerim. Özellikle bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen forum yöneticilerine teşekkür ederim.

Yeni kanalım

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
Ter temiz kanalı ne diye kapatırlar anlamam, onca yasa dışı illegal paylaşım yapan insanlar var, o kanallara birşey olmuyorda Mert kardeşimizin kanalını ne gerekçeyle kapatıyorlar anlamış değilim.

topluluk kuralları var sanırım 3 kere uyarı olunca direk kapanıyor 1 topluluk kuralıda 3-5 ayda siliniyor telif de bir kısmında para kazanma telif hakkına gidiyor veya direk videoyu siliyor veya direk uyarıda olabiliyor veya şikayet bile olmuş olabilir tek bir şeye bağlı olmuyor onun için youtube partnerle çalışmak daha iyi oluyor ama yinede itiraz süreci var açıladabilir :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Geçmiş olsun dostum. Yaptığın işi yapmaya devam et.
Çok sürmeden toparlayacağına inanıyorum.

Forumdaşlar hele bir atında kanalı toparlayalım.

Screenshot_20230524_225943_YouTube.jpg

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
139
43
topluluk kuralları var sanırım 3 kere uyarı olunca direk kapanıyor 1 topluluk kuralıda 3-5 ayda siliniyor telif de bir kısmında para kazanma telif hakkına gidiyor veya direk videoyu siliyor veya direk uyarıda olabiliyor veya şikayet bile olmuş olabilir tek bir şeye bağlı olmuyor onun için youtube partnerle çalışmak daha iyi oluyor ama yinede itiraz süreci var açıladabilir :)
İtirazım reddedildi. Şimdi Twitter üzerinden bastırıyorum. Topluluk kuralı ihlali deniyor ama çok alakasız

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
İtirazım reddedildi. Şimdi Twitter üzerinden bastırıyorum. Topluluk kuralı ihlali deniyor ama çok alakasız

youtube robot kontrolünde olduğu için bazen böyle saçmalayabiliyor haklıysanız zaten muhakkak açılır

nerden mi biliyorum :) bir ara youtube içerik sayfalarım vardı çok fazla olay yaşadım o yüzden sonra bıraktım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
youtube robot kontrolünde olduğu için bazen böyle saçmalayabiliyor haklıysanız zaten muhakkak açılır

nerden mi biliyorum :) bir ara youtube içerik sayfalarım vardı çok fazla olay yaşadım o yüzden sonra bıraktım
Ben de yapay zekadan şüphelendim.
Muhtemelen içeriklerden birinde telif olduğunu veya kopya olduğunu düşündü.
Atıyorum incelemede oynatılan bir videonun karesi vs.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59

Mert Temizer Mert Temizer

Süper Üye
Çok geçmiş olsun youtube zaman,zaman bunu yapıyor maalesef yayın yapan bir kaç dostumuzun,da böyle kanalını kapattılar maalesef oda yeniden açmak zorunda kaldı umarım bundan sonra daha iyi olur başarılar dilerim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri