Youtube kanalı açsammı ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar herkeze merabalar daha önceden kendimi tanıttığımda youtube kanalı açmayı düşündüğümü söylemiştim.

Sizce youtube kanalı açsammı Sayın A Ado Hocamı keyifle takip ediyor bazı videolarını tekrar tekrar izliyorum peki ne üzerinde video çekmeyi düşünüyorum biz genelde yazı okumayı seven millet değiliz videolu soru cevaplar daha çok dikkat çekiyor Bir kaç tane biriktirip hafta bir video ile başlamak istiyorum her video detaylı bi şekilde yapacam ayrıca video içlerine ses ve görsel de ekliycem o konularda yardımlarınıza ihtiyacım var kanalım ağırlıklı olarak Beyaz eşya,elektronik eşyalar, kullanım kurulum Yazılım tamir Vs Sağlık üzerinde de bir kaç video atabilirim. Ama kolay değilmiş bu işler bana nasıl bir yol yordam tavsiye edersiniz...?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bide aramızda Youtuber olupta para kazanan varmı ? kazanç ne kadar ortalama ben bir nevi hem yardım amaçlı hem kazanç amaçlı çekmeyi düşünüyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kimse bişey Yazmamış :hmm:hmm

Saat biraz geç olduğu için olabilir.
Hedefin para kazanmaksa, teknoloji üzerinden, onun yolu ya ilgi gören ürünleri incelemekten geçer ya da ilgi görecek oyun ve yazılımları incelemekten.

Cümle biraz düşük oldu kusura bakma. :kiskis

Türkçe içerik üreteceksen eğer, ilgi gören ürünlere dair video çekmelisin.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Saat biraz geç olduğu için olabilir.
Hedefin para kazanmaksa, teknoloji üzerinden, onun yolu ya ilgi gören ürünleri incelemekten geçer ya da ilgi görecek oyun ve yazılımları incelemekten.

Cümle biraz düşük oldu kusura bakma. :kiskis

Türkçe içerik üreteceksen eğer, ilgi gören ürünlere dair video çekmelisin.
Çok oldu açalı konuyuda yoğunluktan bayatlamış gece ısıtayım dedim umut kardeşim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Günaydın Kardeşim;

Sana ilk ve en önemli tavsiyem, öncelikle yazım kurallarına, sonra da güzel Türkçe'mizi Özenli kullanmaya gayret et ki yazım hatalarını yoğun görüyoruz forumda :kiskis

İkinci olarak gelir düzeyi ve aşman gereken süreç ve sonuç ile ilgili olarak espri ile karışık da olsa bilerek açtığım şu konuyu inceleyebilirsin.

İçerik olarak herkesin sana tavsiye edeceği gibi ben de diyorum ki ''Kendine özgü ve belli bir içerik olsun''

Mesela, Murat Şen kardeşim benim bu konuda idolümdür. Çok isterdim onun gibi içerik üretip onun gibi video hazırlayabilmeyi lakin zaman meselesi işte.

Benim temel amacım bilgi odaklıdır, o nedenle videoları süsleyip püsleyip dikkat çekmeye çalışma kaygım yok. Zaten pek bilinmeyen bilgileri paylaştığım için ihtiyacı olan kesim gelip kendisi beni buluyor. BU nedenle kanalımda ABONE OL - TIKLA - BEĞEN ve türevi hiç bir şey yazmam da söylemem de :ok

Şu videoyu izle lütfen, ne demek istediğimi anlarsın :ok

Sonra gel, dilediğin kadar bu konuda sohbet ederiz :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Günaydın Kardeşim;

Sana ilk ve en önemli tavsiyem, öncelikle yazım kurallarına, sonra da güzel Türkçe'mizi Özenli kullanmaya gayret et ki yazım hatalarını yoğun görüyoruz forumda :kiskis

İkinci olarak gelir düzeyi ve aşman gereken süreç ve sonuç ile ilgili olarak espri ile karışık da olsa bilerek açtığım şu konuyu inceleyebilirsin.

İçerik olarak herkesin sana tavsiye edeceği gibi ben de diyorum ki ''Kendine özgü ve belli bir içerik olsun''

Mesela, Murat Şen kardeşim benim bu konuda idolümdür. Çok isterdim onun gibi içerik üretip onun gibi video hazırlayabilmeyi lakin zaman meselesi işte.

Benim temel amacım bilgi odaklıdır, o nedenle videoları süsleyip püsleyip dikkat çekmeye çalışma kaygım yok. Zaten pek bilinmeyen bilgileri paylaştığım için ihtiyacı olan kesim gelip kendisi beni buluyor. BU nedenle kanalımda ABONE OL - TIKLA - BEĞEN ve türevi hiç bir şey yazmam da söylemem de :ok

Şu videoyu izle lütfen, ne demek istediğimi anlarsın :ok

Sonra gel, dilediğin kadar bu konuda sohbet ederiz :ok

Teşekkürler ado hocam benimkiside böyle olcak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt