Youtube İftiracısına Cevap Amaçlı Açılmış Konudur

U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Böyle konuşma tarzına sahip biri, bir markanın merkez ofisinde çalışabiliyorsa diyecek birşeyimiz yok zaten. Ben dediğine inanmıyorum, gerçekse durum daha da vahim zaten. Aslında siz cevap verip kaale alarak kendi değerinden daha fazla değer vermişsiniz bu zat'a. Yazsın dursun, insanların üzerinden haksız kazançlar elde edilmesine, haklarını savunmalarına yardımcı olduğunuz için kötü olursunuz tabii, çünkü sayenizde istedikleri gibi at koşturamıyorlar ondandır onların sancısı. Bir de önerdiğiniz, kullanıcılara tavsiye ettiğiniz markalardan da birşeyler talep ettiğinizi veya aldığınızı ima etmiş. Dervişin fikri neyse zikride o işte.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Böyle konuşma tarzına sahip biri, bir markanın merkez ofisinde çalışabiliyorsa diyecek birşeyimiz yok zaten. Ben dediğine inanmıyorum, gerçekse durum daha da vahim zaten. Aslında siz cevap verip kaale alarak kendi değerinden daha fazla değer vermişsiniz bu zat'a. Yazsın dursun, insanların üzerinden haksız kazançlar elde edilmesine, haklarını savunmalarına yardımcı olduğunuz için kötü olursunuz tabii, çünkü sayenizde istedikleri gibi at koşturamıyorlar ondandır onların sancısı. Bir de önerdiğiniz, kullanıcılara tavsiye ettiğiniz markalardan da birşeyler talep ettiğinizi veya aldığınızı ima etmiş. Dervişin fikri neyse zikride o işte.
Çok güzel bir fıkra vardır aslında bununla ilgili ancak foruma anlatılmaz.

Finali şu, siz anlarsınız;

Finalde Kadın demiş ki ''Siz beni ne zannettiniz?''
Abimiz cevap vermiş ''Ne olduğunuz kısmı geçtik pazarlıkta anlaşamıyoruz''

Şimdi bu haybecilerin de ne olduğu belli, fiyatlarını belli etmiyorlar.

U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çok güzel bir fıkra vardır aslında bununla ilgili ancak foruma anlatılmaz.

Finali şu, siz anlarsınız;

Finalde Kadın demiş ki ''Siz beni ne zannettiniz?''
Abimiz cevap vermiş ''Ne olduğunuz kısmı geçtik pazarlıkta anlaşamıyoruz''

Şimdi bu haybecilerin de ne olduğu belli, fiyatlarını belli etmiyorlar.

Tamda yerinde olmuş hocam. :)

Geri
Üst Alt