Duyuru Yıllık Disney + Üyeliği Alanlar Otomatik Ödeme Alınmış olabilir

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
citadel izleyene saygı duyarım. o kadar sabırlı insan evliyadır bir nevi. :krokop (benim elim ayağım titriyor izlemeye çalışırken)

reacher güzel ama. aksiyon var, komedi var.

upload zaten başka söze gerek yok, kaliteli.

grifon testinden geçemedim. ilk bölüm 10. dakikada sinir krizi geçirmişim. :bye

The Peripheral izlemek yerine izlerim daha iyi. belki anlarım diye. :cay

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
citadel izleyene saygı duyarım. o kadar sabırlı insan evliyadır bir nevi. :krokop (benim elim ayağım titriyor izlemeye çalışırken)

reacher güzel ama. aksiyon var, komedi var.

upload zaten başka söze gerek yok, kaliteli.

grifon testinden geçemedim. ilk bölüm 10. dakikada sinir krizi geçirmişim. :bye

The Peripheral izlemek yerine izlerim daha iyi. belki anlarım diye. :cay
grifon gerçekten iki bölüm sabır istiyor ama değiyor 😂

peripheral zor değil o kadar hatta senaryosu çok iyi (muadili altered carbon dizisi)

citadel klasik bir görevimiz tehlike kıvamında, sevmeyeni vardır ama kalitesi oldukça iyi ve sabır da istemiyor ilk bölüm bile

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
içerik olarak zayıf ama çocuklar seviyor diye aboneliği devam ettiriyorum.

ekleme: Avatar 2 hızlıca ekledikleri için teşekkür ederiz.
Kedi olalı bir fare tuttular.

Aslında hızlıca gelmedi ülkemiz de alınan kararlardan dolayı kanun hükmüne göre filmler vizyon tarihinden itibaren en erken 5 ay sonra platformlar da yayınlanabiliyor

Diğer yayıncılar da ki abonelikler bitene kadar devam sonrasına bakacaz artık :)

Zorla illegale yönlendiriyorlar

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777

peripheral zor değil o kadar hatta senaryosu çok iyi (muadili altered carbon dizisi)

citadel klasik bir görevimiz tehlike kıvamında, sevmeyeni vardır ama kalitesi oldukça iyi ve sabır da istemiyor ilk bölüm bile
dark 'ı bile daha sakince takip edebilmiştim. tüm o karmaşaya rağmen. illa alman olsun diyene dark. :sirit

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Citadel konusunda ciddi reklam yaptılar. Açıkçası biraz amiyane tabir olacak ama bence "Fazla çakmışlar.". Tabii ki kişisel görüşüm. Oyunculuklar fazla yapmacık, hikaye örgüsü üstünde çalışılmamış gibi geldi.

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Disney'de Dolby Atmos yok mu artık, görünmüyor içerik ayrıntılarına bakınca. Ayrıca bazı yapımlarda dili Türkçe seçince ses çok azalıyor.

Geri
Üst Alt