Yetkili Servis Diyerek Geçmeyin

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet arkadaşlar verilen hizmetlerin koşulları ciddi anlamda insan sabrını da bünyesini de zorlayacak cinsten olabiliyor. :ok

Aşağıdaki video aslında masum bir video, Ekrandan izlerken ''Aman abi yaaaa 1 karış su dan ne olacak?'' diye düşünebilirsiniz ancak bizzat orada olan birisi olarak o kadar basit olmadığını belirtmek isterim.

Müşterinin yaşadığı ev orası, yol da o küçük dere, başka geçiş noktası yok. Araba ilk denemesinde manevrayı tamamlayamadığı için geri dönüp karşı kıyıya geçip oradan manevra yaparak eve geçebildi. Aynı zamanda bu noktaya ulaşana kadar o engebeli arazide o yolculuk 3km ye yakın sürdü.

Eve giriş çıkış zamanları suyun seviyesine göre ayarlanıyor ve servis arabasında 500 litre buzdolabı yüklü :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ben bir ara Vestel yetkili servislerinin olduğu bir Facebook grubuna üyeydim, maceralarını görüyordum.:hihi
Puzzle buzdolabını, sokağa minibüs girmeyince el arabasına yükleyip götürmüşlerdi. :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben bir ara Vestel yetkili servislerinin olduğu bir Facebook grubuna üyeydim, maceralarını görüyordum.:hihi
Puzzle buzdolabını, sokağa minibüs girmeyince el arabasına yükleyip götürmüşlerdi. :kiskis
Bir ara bulabilirsem size ahşap kar kızağını afedersiniz Öküz ile çektirip kar dolu yolda tepe aşıp Buzdolabı montajını yine de yapmayı başaran kardeşlerimizin fotolarını paylaşırım :ok

T Çevrimdışı

topaz42

Aktif Üye
11 May 2020
103
54
Konu hortlatmanın yasak olduğunu söylediler. Bu sabah Vestel Yetkili servisinin personelinin bir ürüne ne kadar liyakatli!!! davrandığına şahit oldum. Vestel servisi. Yetkili personel Techwood marka LED TV'nin kutusunun bir köşesinden tutmuş. Diğer köşesinden tutan yok. Servisin merdivenlerinden acımasız şekilde küt küt indirerek arabaya yükledi. Hani diyeceksiniz ki. TV'nin dışında köpük var. Bir şey olmaz. Bu personel kendi evine götürdüğü TV için de aynısını yapıyorsa bir şey demem.

Adama şimdi buradan bir şey diyecektim ama artık ağzımı sıkı tutuyorum. Yaptığım bir hakaret yüzünden bir ay önce birisine tazminat ödedim. Bir daha ödemeye niyetim yok.😕 O yüzden susuyorum. Ama içimden iyi kızdım.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
Konu hortlatmanın yasak olduğunu söylediler. Bu sabah Vestel Yetkili servisinin personelinin bir ürüne ne kadar liyakatli!!! davrandığına şahit oldum. estel servisi. Yetkili personel Techwood marka LED TV'nin kutusunun bir köşesinden tutmuş.. Diğer köşesinden tutan yok. Servisin merdivenlerinden acımasız şekilde küt küt indirerek arabaya yükledi. Hani diyeceksiniz ki. TV'nin dışında köpük var. Bir şey olmaz. Bu personel kendi evine götürdüğü TV için de aynısını yapıyorsa bir şey demem.

Adama şimdi buradan bir şey diyecektim ama artık ağzımı sıkı tutuyorum. Yaptığım bir hakaret yüzünden bir ay önce birisine tazminat ödedim. Bir daha ödemeye niyetim yok.😕 O yüzden susuyorum. Ama içimden iyi kızdım.
Bu tür davranışların Marka- Servisle alakası yok olay tamamen İNSANLIK.!

T Çevrimdışı

topaz42

Aktif Üye
11 May 2020
103
54
Bu tür davranışların Marka- Servisle alakası yok olay tamamen İNSANLIK.!
Kendi mesajımdaki servis ile ilgili bilgiyi sildim. Siz de benden yaptığınız alıntıda hangi servis olduğunu silerseniz memnun olurum. Bu servisten çeşitli zamanlarda iyi yardım aldım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri