Yenilenmiş telefon !?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hepsiburada.comda yenilenmiş telefonlar satılıyor. Ve 12 ay garanti veriyor.
Yeğenim telefon (mutlaka iphone olacak) almayı düşünüyor. Aşağıdaki verdiğim linkteki olmazsa sıfır iphone se 2020 modeli alacak. Donanım vs ziyade sizce yenilenmiş telefon alınır mı?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
8plus çok iyi telefon,yurtdışından almıştım,şuan eşim kullanıyor çok memnunuz. Biraz iri olması dışında gayet kaliteli görüntüsü. SE bilmiyorum ama işlemcisi (daha yeni nesil) dışında çokta büyük artısı olmadığını düşünüyorum. Yenilenmiş telefonda neler yapıyorlar telefon size hangi durum kozmetikte geliyor bilmiyorum ama tahminin “eskiyi getir yeniyi götür” kampanyasından aldığı telefonları değerlendiriyorlar. Görmeden almazdım şahsen. İade şansınız yoksa girmeyin bu işe derim. Ama iade edilebiliyorsa alın bakın deneyin içinize sinerse devam.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
8plus çok iyi telefon,yurtdışından almıştım,şuan eşim kullanıyor çok memnunuz. Biraz iri olması dışında gayet kaliteli görüntüsü. SE bilmiyorum ama işlemcisi (daha yeni nesil) dışında çokta büyük artısı olmadığını düşünüyorum. Yenilenmiş telefonda neler yapıyorlar telefon size hangi durum kozmetikte geliyor bilmiyorum ama tahminin “eskiyi getir yeniyi götür” kampanyasından aldığı telefonları değerlendiriyorlar. Görmeden almazdım şahsen. İade şansınız yoksa girmeyin bu işe derim. Ama iade edilebiliyorsa alın bakın deneyin içinize sinerse devam.
Görerek alsanız bile evde sıkıntı çıkmayacağını bilemezsiniz.
Türkiye'de o işe bulaşılmaz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yorumlar manipule edilebilir, site moderasyonuna güvenmeyin.

Sıfır SE 2020 daha mantıklı olur;

Ya da şu 2 Android modeli;

SE karar verdim. Android kesinlikle istemiyor. Heves ediyor illa İphone olacak. Bana kalsa o fiyata Androide biraz daha yakınım ?

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Bu yenilenmiş tlf tam olarak nedir
İçinde bozulan parcanın yenisini takıp piyasaya sürmek mi
Yoksa kullanılmış tlf nun eksiği gediği yoktur şeklinde test edilmiş cihazlar mı (ikinci el araba satan galeriler gibi)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bu yenilenmiş tlf tam olarak nedir
İçinde bozulan parcanın yenisini takıp piyasaya sürmek mi
Yoksa kullanılmış tlf nun eksiği gediği yoktur şeklinde ikinci test edilmiş cihazlar mı (ikinci el araba satan galeriler gibi)

Üretici veya ithalatçı tarafından bozulan parçaları onarılıp tekrar satışa çıkarılan cihazlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt