yeni saadet zinciri çıkmış...

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647

“Gerçek Evim” olarak bilinen ve saadet zinciri sistemi ile çalışan şirketin, müşterilerini 600 milyon TL’den fazla dolandırdığı ortaya çıktı. Şirket hakkında tasfiye kararı alındı.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), geçtiğimiz hafta faizsiz ev ve otomobil edindiren 21 firmanın kapatılması ve tasfiye edilmesi kararını verdi. Bu listede yer alan şirketlerden birisi de “Gerçekevim Gayrimenkul Otomotiv AŞ” idi.
Resmi kayıtlara göre bu şirket, 15 milyon lira sermaye ile 2020 sonlarına doğru kuruldu. Türkiye genelinde toplam 31 şubesi bulunan şirketin yönetimine 6 kişilik bir tasfiye memuru atandı. Ayrıca şirketin “saadet zinciri” sistemiyle yönetilen SAS Holding’e bağlı olduğu öğrenildi.

buna para kaptıranlara ne denebilir ki... bizim aklımıza niye gelmiyor sazan avını bizde çok iyi beceririz... bizi sabote eden gereksiz dürüstlük olsa gerek...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Nerde nerde?

Hadi beeeeeeeeeeeeee

Ben katılamadan yakalanmış tüh :(

O değil de şu Tosuncuğa çok içim parçalanıyor dostlar.

Bu değerli kardeşimizin mağduriyetini(!) gidermek için diyorum ki para toplasak aramızda ne dersiniz?

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nerde nerde?

Hadi beeeeeeeeeeeeee

Ben katılamadan yakalanmış tüh :(

O değil de şu Tosuncuğa çok içim parçalanıyor dostlar.

Bu değerli kardeşimizin mağduriyetini(!) gidermek için diyorum ki para toplasak aramızda ne dersiniz?

Screenshot_2021-07-06-17-00-12-248_com.android.chrome.jpg

IMG-20210705-WA00008786c82db5d26a9c.jpg

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Bkz: Görünen köy kılavuz istemez.

Hiç şaşırmadığım, hatta beklediğim bir haber oldu. Sırada hangisi var onu merak ediyorum.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Aşı konusunda tüm şehir efsanelerini irdeleyen halkımız mesele kolay kazanç olunca düşünmeden balıklama atlıyor. Allah ıslah etsin demekten başka birşey gelmiyor içimden.

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Aşı konusunda tüm şehir efsanelerini irdeleyen halkımız mesele kolay kazanç olunca düşünmeden balıklama atlıyor. Allah ıslah etsin demekten başka birşey gelmiyor içimden.
para kazanmasını bilmiyorlar... kripto paraya bile dolandırıcılık diyenler türedi... sabır etmesini bilmeyen korkak olan kaybeder... kredi çekip kripto para yatırımı yapanda kazanmayı beklemesin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt