Yeni Proje! Mb120 Android geliştirme platformu

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Teşekkür ederiz hoşbulduk.alattin abi eski Laptop gidince benimde bıraktım uzun zamandır uğraşmadım bu işlerle

Moderatör tarafında düzenlendi:
ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Benim merak ettiğim yapı bazı kartlarda aynı spketteyse bga ile söküp işlemci değişir mi ki Ram aynı cins bulursan değişiyorda işlemci de değişimi soket uyarsa 🫣

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
İşte direk bga soketi abi mesela Bi anakart i3 i5 i7 işlemci oluyor ya bundada vardır bir bit yeniği

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
İşte direk bga soketi abi mesela Bi anakart i3 i5 i7 işlemci oluyor ya bundada vardır bir bit yeniği
Ben incelemiştim bir aralar ama hangi kart unuttum, farklıydı sanki, bir ara bakmam lazım tekrar ,fakat mb97 açık vardı ve yazma yapabiliyordum ki o da çalındı maalesef köyde.hatta oscam yapmıştım otomatik, tv açıldığında çalışıyordu fakat bacak bağlantılarına bakmam lazım kartlardaki işlemcilerin.Vestel Mstar kullanıyor genelde ,veya MTK :)

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
images70259642c4011174.jpg

Mb120 de işaretlediğim yer boş kapitalizm yani demekki bir üst model karta orası dolu kart numarası değişmiş sadece biosla

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
images70259642c4011174.jpg

Mb120 de işaretlediğim yer boş kapitalizm yani demekki bir üst model karta orası dolu kart numarası değişmiş sadece biosla
Hımm, şimdi bunu biz yapsak diğer kullanıcılar yapamazlar,bu konuları hosbulduk hosbulduk ile de tartışmıştık zamanında mesela profil dosyaları alınamayan kartlara girip profilleri almıştı hosbulduk hosbulduk ama bunu biz yapabiliyorduk bu neden ile yayınlanmadı yani tabiri caiz ise "puplic" etmedi :) çünkü kimse yapamazdı bu işlemi

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Hımm, şimdi bunu biz yapsak diğer kullanıcılar yapamazlar,bu konuları hosbulduk hosbulduk ile de tartışmıştık zamanında mesela profil dosyaları alınamayan kartlara girip profilleri almıştı hosbulduk hosbulduk ama bunu biz yapabiliyorduk bu neden ile yayınlanmadı yani tabiri caiz ise "puplic" etmedi :) çünkü kimse yapamazdı bu işlemi
Aynen öyle mesela usb 3.0 yuvası bos bende dolu 🫣

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Birde aklıma geldi enson ben sistem kurdum wiress shark ile dinleme yaparken tvde güncelleme yaptırdım bulamadı tabi adresi aldım bırbsuit ile girdim çektim yazılımı enson açıp editliyip tekrar tvye dns ile atacaktım Laptop gitti hani tvde güncelleme arama varya oradan işte

Bir de smd parçalar var ,işlemci ile bitmiyor yani :ok
Onu ayarlarız abi datasheetlerden

images-1c956dedbd418c1d7.jpg

Mb120 İşlemci mi bu muhtemeldir mb130dada bu

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt