yeni lg samart inverterdeki sorunlar

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
en başından bu yana hep karşı çıktım çıkıyorum.piyasaya yeni çıkmış bir klimayı gazlamak sadece satıcıların işidir.bir yeni model yaz kış kullanımdan geçtikten sonra iyi yada kötü diyebiliriz.kağıt üzerinde har yazılan doğru olsaydı bende şu anda sultan abdülhamit olurdum :)

lg samart inverterlerin dıç ünite sesi RESMEN TARKTÖR GİBİ çalışıyor.çok aşırı sesli.lg nin son versiyon kliması böyle olması çok şaşırtıcı değil.çünki lg nin bu işte daha çok ekmek yemesi gerekiyor birşeyler yapabilmesi için.son model olan bir klimaya bu ses hiç yakışmadı ve bu kadar yüksek sesli olaması hiçmi hiç yakışmadı.hadi bakalım bu klimayı gazlayan satıcılar ses yok deyin bu klimada sizin alnınızı karışlayım.yazın forumlarınızda bakalım sessizdir lg samat inverterler bende gözünüzün içine sokayım bu klimanın kompresörünü.

düşününkii klimalar soğutma modunda çok sesli çalışmaz.lg soğutma modunda bu ses ile çalışıyor ise ısıtma modunda heleki soğuk bölgelerde yandı bu millet su motoru sesini bile arar hale gelirsiniz.özellikle site tarzı oturan,veya daire tarzı oturan insanlar yandı bu klimayı kullanamaz.kullandırtmazlar bu sesten ötürü.yazık gerçekten yazık diyorum şu milletin haline.üç kuruşluk satıcı çıkıyor iyi diyor veriyor gazı benim insanımda bu gazla alıveriyor.sonrası hüsran tabiki.bas bas bağırıyoruz burlarda dikkat edin dikkat edin.

hiçbir satıcı bayici bu işten ekmek yiyen birisi dürüst olmaz bu forumlarda olamaz.adamın derdi mal satmak tanıtmak para kazanmak.lg samart inverterler çok sesli çalışıyor.bu klimanın alıcılarından biriside sota kardeşimdir.yedi adana dürümünü :)

ev t sota kardeşim şu klimanın sade sesini at bakalım buraya da görsün herkes ne olduğunu.ama öyle böyle yazarak değil ses varmı var bize onu göster.hatta bakın bir kişi de şikayetçi olmuş şikayetvarda bu ses konusu hakkında.

jBVbNj.png
lEv5NE.png

hep diyorum herkes klima yapamaz.bu işi bilene bırakacaksın arkadaş.bu gün iklimsanın sattığı en kötü dediğimiz mhı zmp serisinin bile sesini duyamazsınız.me yi zaten yazmama gerek yok.lg çok şişiriliyor.prestij serisinide göklere çıkardılar çok pis çakıldı yere.sıra bu klimadaydı bu zaten havalanamadan motoru patladı.sota sen bu lg klimana egsoz susturuculardan takdırsana bea :)

ulen sota birola ikinci kez inandın koşa koşa gittin aldın bu klimayı noldu evden jetmi kaldırıyon :) üzülme birol a bir inanıpta mağdur olan tek sen değilsin.ben olsam sizin yerinizde susturucu takarım o motora olmadı üstüne minder felan atın oturun gari :) :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,902
Cvp: yeni lg samart inverterdeki sorunlar

Birol Kim Ki Yaa :siritma:

Geçen Bayramda 2Adet Panasonic Etherea
Aras Kargo Sirketi Yuzunden Hiç Oldu Darbe Almis Sekilde Geldi Geri Iade Ettim

Mitsubishi Electric Bayram Sonuna Kadar Doluyum
Dedi
Fiyat Bile Vermedi

Midea Missionda Adana Yoktu Siparisle Gelecekti
Zamam Kisitliydi

Bir Baktım Yeni Seri LG Geldi Hemen Yapıştım

Yoksa Onu Bunu Dinleme Gibi Bir Durum Soz Konusu Olamaz

Ses Konusuna Gelecek Olursak Evet Calisiyor
Oda Icerisine Ses Gelmiyor ama Balkona Cikinca Rahatsiz Ediyor

Ozellikle
Max btu Ses Pancar Motoru
Min Btu Ses Ince Ince Surtme Sesi Gibi
Nominal ve Cevresi Btu Sessiz Diyebilirim

Sikinti Alt ve Ust Limit Çalışmasi Durumunda Ortaya Cikmakta

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Sota' Alıntı:
Birol Kim Ki Yaa :siritma:

Geçen Bayramda 2Adet Panasonic Etherea
Aras Kargo Sirketi Yuzunden Hiç Oldu Darbe Almis Sekilde Geldi Geri Iade Ettim

Mitsubishi Electric Bayram Sonuna Kadar Doluyum
Dedi
Fiyat Bile Vermedi

Midea Missionda Adana Yoktu Siparisle Gelecekti
Zamam Kisitliydi

Bir Baktım Yeni Seri LG Geldi Hemen Yapıştım

Yoksa Onu Bunu Dinleme Gibi Bir Durum Soz Konusu Olamaz

Ses Konusuna Gelecek Olursak Evet Calisiyor
Oda Icerisine Ses Gelmiyor ama Balkona Cikinca Rahatsiz Ediyor

Ozellikle
Max btu Ses Pancar Motoru
Min Btu Ses Ince Ince Surtme Sesi Gibi
Nominal ve Cevresi Btu Sessiz Diyebilirim

Sikinti Alt ve Ust Limit Çalışmasi Durumunda Ortaya Cikmakta
sonuçta içeri ses girip girmemesi evin yapısına bağlı olduğu gibi  duyanlarda var yani yukarıdaki şikayetde :)

artısı ısıtmada bu klima soğuk iklimlerde ne yapar görcez bence kömüş gibi böğürür  bence test kulasinin tepesine çıkarmak lağzım bu klimayı :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,902

Bizim Buralarda Kışın Daha Rahat Çalışır
Iklim Şartlarından Dolayı
Ama Soğuk Memleketlerde
Zarzur Sesini Dinlemek Zorunda Kalınacaktır

Cevremde Araştırma İçindeyim
Aynı Seriyi Kullanan Varmı
Ses Durumunu Kontrol Edip

Bu Kronik Sıkıntıysa LG Sıkıstırmaya Başlarız.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

sesli olsada garandisi uzunsa sorun yok kronik sorunları olsada ucuzsa gene sorun yok en iyi klima LG dir :tara:

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

O D A' Alıntı:
sesli olsada garandisi uzunsa sorun yok kronik sorunları olsada ucuzsa gene sorun yok en iyi klima LG dir :tara:

uzun garanti demek kaliteyse al bende sana 20 yıl garanti vereyim.ama bir şartım var önce mahkemelerde bi 3-4 yıl sürüneceksin sonra.rezil  herif ye bakalım milleti bu günahlar ile nasıl son nefesini vereceksin

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
O D A' Alıntı:

uzun garanti demek kaliteyse al bende sana 20 yıl garanti vereyim.ama bir şartım var önce mahkemelerde bi 3-4 yıl sürüneceksin sonra.rezil  herif ye bakalım milleti bu günahlar ile nasıl son nefesini vereceksin

ben iyi insanım senle muhatap olamam. sen kötü insansın yolunu tudmuşsun devam et

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

O D A' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
uzun garanti demek kaliteyse al bende sana 20 yıl garanti vereyim.ama bir şartım var önce mahkemelerde bi 3-4 yıl sürüneceksin sonra.rezil herif ye bakalım milleti bu günahlar ile nasıl son nefesini vereceksin

ben iyi insanım senle muhatap olamam. sen kötü insansın yolunu tudmuşsun devam et

senin gibi iyi olmadık olmayızda zaten.göz göre göre mileti çöplere yönlendirmek benim işim olamaz.

sen devam et yılların klima tavsiye bölümünü elimden gelse kaldırırım de.mbirolun dediği gibi adresi kaybetmiş gözleri şişmiş forum sahibiniz gün görmesin.

görmediği için sen mbirol gavadına hismet et yazışın güzelce.o sana klima göndersin fetiyede satacağı klimaları sana para versin ekibin taksın klimayı para kazan.zaten yapmadığınız ne malum hem vestelci değilim hem vestelciyim diyen adam birolla anlaşmazmı.

o gavat çıkarı olmayan yere girmez mbirol nikini ve bir kaç nikini yasakladı destek pm hakkını kapadı.bak bakalım kaç aydır giriyormu o nikle.sikdir olup gidmiş.

Wbk83Y.jpg

yakın zamana kadar ya.benimben nikini kullanırken şimdi açık açık süpermbirol nikiyle sayende girip çıkıyor pmden adam çağırmaya devam ediyor.

süpermbirol nikiyle bir saad önce girmiş foruma senin sayende tutduğu adamı forumuna götürüyor.

dX3l2X.png

ben birolun niklerini belirleyip desteğe attırıyordum onu pm özel mesajını kapatıyordu destek kabatmadıkalrınıda hatıratıyordum es gecdiklerini gene kapatılıyordu ama o senin kanqan sayende banlanmış nikiyle pmsi çalışıyor.

diyorsun diğer iki foruma baktım birinde fazla bişe yok tabi yok zart forumsunuz siz birol dolu hakaret etti size forumundan. ama biz küfürcüymüşüz uyu sen onu tud. vestele çöp diyen bir numaralı adamı atla.sonada vestele kompresör sahtekarlığı çamuru atanlar var diyorsun her kıçına kaçanı gireni bizden bilme.biz atmadık o çamuru kanqan atdı iftiraysa resimleride o bastı ona sor.

Geri
Üst Alt