Yeni İş Ve Yeni Teklif

Bu işe Evet Desemmi?

• Eczaneyi Bırak Geleceğini Düşün.

Oy: 3 37.5%
  • Bence Salla Gitsin.

Oy: 2 25.0%
  • Eczaneyi Bırakma Devam et.

Oy: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
:haha1:haha1:haha1:haha1 Demin markete geçti karşıda bakkalın çırağı dışardaydı koray kız bu tarafa bakıyor dedi bu bakışmalar öldürecek beni ya ne zamana kadar bakışacaz bende bilmiyorum hayır fırsatta kolluyamıyorum konuşayım kızla.:hmm

Nasıl fırsat kollayamıyorsun arkadaş, boş kaldığında git yanına işte. Senin işveren veya onun işvereni caz cuz etmiyorsa tabi.:polis
Yemek molası verdiğinde git kızın yanına.
Bir yerlere davet et artık bence. :hihi

Bu arada kızın numarasını aldın mı? Oradan da boş bırakma derim, akşam WhatsApp'dan konuşursunuz. :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
"Belge işi zor" diyorsan bu yaşta, geleceğin hep "hakkının gasp edilmesi" olaylarına sahne olacak demektir...

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Nasıl fırsat kollayamıyorsun arkadaş, boş kaldığında git yanına işte. Senin işveren veya onun işvereni caz cuz etmiyorsa tabi.:polis
Yemek molası verdiğinde git kızın yanına.
Bir yerlere davet et artık bence. :hihi

Bu arada kızın numarasını aldın mı? Oradan da boş bırakma derim, akşam WhatsApp'dan konuşursunuz. :kiskis
Yok almadım henüz kızı araştırdım annesi babası ayrıymış bide aramızda din farkı varya o biraz canımı sıktı ben ayrım yapmam yapanıda sevmem ama işte durum vahim kız çok konuşkan deyilmiş saygılı efendi suskun sessiz biriymiş eskiden büyüklerim bu tiplerden korkacaksın derdi.:haha:haha

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yok almadım henüz kızı araştırdım annesi babası ayrıymış bide aramızda din farkı varya o biraz canımı sıktı ben ayrım yapmam yapanıda sevmem ama işte durum vahim kız çok konuşkan deyilmiş saygılı efendi suskun sessiz biriymiş eskiden büyüklerim bu tiplerden korkacaksın derdi.:haha:haha

Sen adım atmayı dene, beyin yoksa kızda koşarak uzaklaşırsın zaten.
Fazla uzatıyorsun bu işi, sen de usanırsın bak sonra. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt