Yeni evlenecek çiftlere beyaz eşya tavsiyesi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bosch buzdolabından bende çok çektim o yüzden tavsiye etmiyorum.
buzdolabı:arçelik_beko
çamaşır makinası:samsung
bulaşık makinası:vestel
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bosch buzdolabı-bosch çamaşır makinası-bosch klima-bosch şofben-bosch aspiratör-bosch ekmek kızartma makinası-bosch ketıl zamanında almıştım.çamaşır makinası ve klima haricinde çoğu ürününden memnun kalmadım hele buzdobaı tam bir fiyaskaydu.bosch artık eski kaliteden uzak olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

katsumoto

Yeni Üye
5 Kas 2020
1
37
Merhaba arkadaşlar evlenme arefesinde beyaz eşya bakarken kendimi burada buldum,
Ekstra durulamalı bulaşık makinesi bakıyorum

arasında kaldım. mümkünse bulaşım makinesiyle buzdolabı aynı olsun istiyorum profilonun buzdolapları hoşuma gidiyor ama vestel hakkında pek bilgim yok.

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Profilo bulaşık makinası alalı 1 yıl oldu. Hiç memnun değiliz. Bulaşıkları yıkamada sorun var.. Bulaşıklar ıslak ve lekeli oluyor...Ondan önce Bosch vardı ve çok iyiydi...

B Çevrimdışı

Bsrbnzr 

Yeni Üye
24 May 2021
2
30
Bana da kurutma makinesi tavsiyesi lütfen ? sadece kurutma yapabilen bir makine almak istiyorum. Evdeki tüm beyaz eşyalarım siemens. Çokça da memnunum tüm makinelerimden. Kurutma makinesi siemens veya bosch baktığımda 7bin 8bini gözden çıkarmam gerekiyor. Gerçekten bunu göze almalı mıyım fiyat performans ürünü bulabilir miyim 3 hafta sonra doğum yapacağım. Artık kurutma makinesine karar verebilmek istiyorum. A Adem Helvacı

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Bana da kurutma makinesi tavsiyesi lütfen ? sadece kurutma yapabilen bir makine almak istiyorum. Evdeki tüm beyaz eşyalarım siemens. Çokça da memnunum tüm makinelerimden. Kurutma makinesi siemens veya bosch baktığımda 7bin 8bini gözden çıkarmam gerekiyor. Gerçekten bunu göze almalı mıyım fiyat performans ürünü bulabilir miyim 3 hafta sonra doğum yapacağım. Artık kurutma makinesine karar verebilmek istiyorum. A Adem Helvacı
Hocam vallahi bir sefer alıyorsun kabul biraz pahalı ama bir kere alıp ömürlük olcak kurutma cihazınız ben hoover aldım kurutma makinesini hiç bir sorun yaşamadım taa ki içine tel kaçıncaya kadar tamamen servisin adaletine kalıyorsunuz eğer servisinden mutlu ve memnun olursanız hoover alabilirsiniz makine iyi servis yok benim bölgemde sorunlu elektrik tüketimi çok önemli çünkü bizimki a+ Olmasına rağmen kurutmayı kullandığım aylar ciddi farklar görüyorum faturada gerçi klimada vestel inverter ama nasıl inverter anlayamadım açdığım anda fatura değişiyor inverter hikaye :)
Ez cümle eğer servisini bulabilirseniz ben hooverden memnunum servisten değilim fiyat kalite olarak iyi fakat tekrar alsam bin lira İki bin lira fazla verip arçelik vestel tercih ederdim diyorum

Geri
Üst Alt