Yeni evlenecek çiftlere beyaz eşya tavsiyesi

B Çevrimdışı

Ballistix

Aktif Üye
23 Ağu 2020
185
28
Ben kesinlikle Profilo derim. Bosch ve Siemens ile aynı motor, kart gibi özelliklere sahip.

Audi - VW - Skoda gibi düşün. Siemens audi ise, Bosch VW. Skoda ise profilo.

bulaşık makinemiz ve çamaşır makinemiz profilo. 1 yıl 3 aydır kullanıyoruz. 1 sefer de taşındı. Hiçbir sorun yok maşallah.

profilo bm4226eg
Profilo cms140dtr

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben kesinlikle Profilo derim. Bosch ve Siemens ile aynı motor, kart gibi özelliklere sahip.

Audi - VW - Skoda gibi düşün. Siemens audi ise, Bosch VW. Skoda ise profilo.

bulaşık makinemiz ve çamaşır makinemiz profilo. 1 yıl 3 aydır kullanıyoruz. 1 sefer de taşındı. Hiçbir sorun yok maşallah.

profilo bm4226eg
Profilo cms140dtr
Profilo'da eski kalite yok diyen de var ama bilemedim.

B Çevrimdışı

Ballistix

Aktif Üye
23 Ağu 2020
185
28
Profilo'da eski kalite yok diyen de var ama bilemedim.
Hocam bilmiyorum ama bizim gittiğimiz bayi sadece bosch profilo siemens satıyordu.

içlerindeki motorları gösterdi, kazanı gösterdi herşeyi aynı sadece kasa farklı dedi. Göstermiş olduğu bulaşık makinesinin raf düzeni bile bizim profiloyla aynıydı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam bilmiyorum ama bizim gittiğimiz bayi sadece bosch profilo siemens satıyordu.

içlerindeki motorları gösterdi, kazanı gösterdi herşeyi aynı sadece kasa farklı dedi. Göstermiş olduğu bulaşık makinesinin raf düzeni bile bizim profiloyla aynıydı.
Aynı fabrikadan çıkıyorlar evet ama BSH eski kalitesini bırakmış gibi.
Ben forumdaki yorumlardan öyle anladım.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Profilo buzdolabı aldık anneme hiç de öyle kalite hakim değil.

Genel olarak pişirme ve çamaşır makinesi olayında arçelik ve samsung
Bulaşık makinesi işinde vestel ve arçelik
Buzdolabı olayında samsung veya arçelik diyebilirim.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Evde profilo çamaşır makinesi var 1 yılını doldurmadan traktöre döndü makine daha sonra evimi su bastı profilo bosch ve siemens kadar kaliteli değil görünüş aynı ama kalite düşük ben önermiyorum.

İlla bosch grubu olacak derseniz ilave durulama,leke çıkarma fonksiyonu olan yeni serileri tercih edin.

Son olarak.

B Çevrimdışı

Ballistix

Aktif Üye
23 Ağu 2020
185
28
Evde profilo çamaşır makinesi var 1 yılını doldurmadan traktöre döndü makine daha sonra evimi su bastı profilo bosch ve siemens kadar kaliteli değil görünüş aynı ama kalite düşük ben önermiyorum.

İlla bosch grubu olacak derseniz ilave durulama,leke çıkarma fonksiyonu olan yeni serileri tercih edin.

Son olarak.

Amacım profiloyu savunmak değil.

bahsettiğiniz bosch ya da siemens modellerindeki aynı kazan, aynı motor profiloda da mevcut.

ayaklarını bozmuşsunuz makinenin. Sürekli temizlemek için çeke çeke bozulmuş. Yok yapılmadı edilmedi vesaire demeyin boş yere. İlk montajda sallanma olmuyorsa sonrasında sallanma oluyorsa eğer ayaklarıyla alakalıdır.

kazanda kolay kolay sorun olmaz. Kazanı bozmak için içine çok fazla yük atmanız lazım.

Kasa kalitesi farklı olabilir lakin kesinlikle ha bosch almıssınız ha siemens. Aynı motora aynı teknolojiye marka adı dolayısıyla fazla para ödenmez.

onun yerine arçelik grubuna yönelmek daha mantıklı.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Amacım profiloyu savunmak değil.

bahsettiğiniz bosch ya da siemens modellerindeki aynı kazan, aynı motor profiloda da mevcut.

ayaklarını bozmuşsunuz makinenin. Sürekli temizlemek için çeke çeke bozulmuş. Yok yapılmadı edilmedi vesaire demeyin boş yere. İlk montajda sallanma olmuyorsa sonrasında sallanma oluyorsa eğer ayaklarıyla alakalıdır.

kazanda kolay kolay sorun olmaz. Kazanı bozmak için içine çok fazla yük atmanız lazım.

Kasa kalitesi farklı olabilir lakin kesinlikle ha bosch almıssınız ha siemens. Aynı motora aynı teknolojiye marka adı dolayısıyla fazla para ödenmez.

onun yerine arçelik grubuna yönelmek daha mantıklı.
Evde benle birlikte mi yaşıyorsunuz da bu kanıya vardınız ? Makinenin tambur yayları değişti ve greslendi ses kesildi ayrıca daha sonra içerisinden bir hortum çıktı ve evi su bastı servis bunun bir üretim hatası olduğunu kabul etti forumda da bunun konusu var bilip bilmeden şöyle abuk sabuk konuşmalar yapmayın lütfen.

Annemin evinde ilk çıkan serilerden wat24460tr modeli var bir kere bile sorun çıkarmadı profilo ile arasında malzeme kalitesi farkı var o makine bile daha sessiz çalışıyor.

E Çevrimdışı

Emrah5454

Yeni Üye
26 Eki 2020
44
33
Buzdolabı

Çamaşır makinesi

Televizyon

Ankastre set

Bu modeller arasında kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ya da farklı tavsiyelerde olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt