Yeni Ev İçin / Beyaz Eşya Önerileri HK.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konunun üstünden 10 gün geçmiş kusura bakmayın.

İlk mesajınız sonrası tüm değerli forumdaşların yorumlarını okudum.

Okuyunca da inanın mutlu oldum gerçekten.

Başta Pitbull Pitbull meebbe meebbe A ataseven gibi bir çok değerli kardeşimiz, çok değerli yorumlar yapmış, yorumların bir çoğuna zaten katılıyorum.

Dolayısı ile bu noktadan sonrası, ''Bu yorumlara rağmen aklınıza takılan kısımlar var ise ben ona göre yorum yapayım'' demek isterim. :ok

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Şimdi klasik bir beyaz eşya satıcısı sorusu ile başlıyorum. eviniz belli mi. belli ise size mi ait. kira ise ona göre konuşalım :)

arçelik vestel gibi markalarda çamaşır makineleri hep +++ artılıdır aşağısı olmaz. devir takıntınız olmasın 1000 bile yeter. normal giysiler en fazla 800 de sıkılır.
bulaşıklar da artık en alt markalar bile ++ artık . takıntınız yoksa 3 program alın geçin gerisi pazarlama emin olun.

ev belli mi diye niye sordum ankastre beğenmişsiniz ev belirsizse hiç oraya girmeyin

ek: tv de boyut salonunuza göre belirlemeniz gerekir. fiyattan önceki kriter bu bence. minik salona 55inç olmaz. büyük salona da 43

Gayet net nokta atışı cevap verilmiş bence katılıyorum .

C Çevrimdışı

chukwuebuka.lirido

Yeni Üye
17 Şub 2020
21
43
Konunun üstünden 10 gün geçmiş kusura bakmayın.

İlk mesajınız sonrası tüm değerli forumdaşların yorumlarını okudum.

Okuyunca da inanın mutlu oldum gerçekten.

Başta Pitbull Pitbull meebbe meebbe A ataseven gibi bir çok değerli kardeşimiz, çok değerli yorumlar yapmış, yorumların bir çoğuna zaten katılıyorum.

Dolayısı ile bu noktadan sonrası, ''Bu yorumlara rağmen aklınıza takılan kısımlar var ise ben ona göre yorum yapayım'' demek isterim. :ok
abi buzdolabı olarak VESTEL NF520 modelini almak istiyorum..
aşaağı yukarı aynı fiyat aralığında (3500 tl)
sizin tavsiye edebileceğiniz farklı marka veya model var mıdır?

Geri
Üst Alt