Yeni Düzen ve Düzenlemeler Hakkında

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
Jet hızıyla sorunlar çözüme kavuşmuş ama ekran hala küçük bütün çerezleri sildim sorun çözülmedi hala. Klavyeyi açık bırakıp ekran görüntüsü aldım ki boyut gözüksun diye .

Senin Telefon Bozuk, Yoksa @Sota halletmiştir aslında o işi  :hayır:

:kıskıs:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Bu arada sizin Köpeklere olan merakınızdan dolayı sorma gereği duydum, bu tarz bir bölüm gereklimi sizce forumda? Belki sahipler ve sahiplenmek isteyenler adına böyle bir ihtiyaç vardır :alala:
Sahiplenmek sahiplendirenler işin biraz ticaret kısmına da girebilir ama yardım tavsiye konusu düşünülebilir . Forum tavsiye forumu madem eğer öyle konu açılır sorular gelir hemen hemen bütün köpek ırkları hakkında bilgi sshibiyim  artı diğer hayvanlar konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum. Sahiplenmek isteyenlerin çok soruları oluyor genelde ama burayı bulup sorarlar mı bilmiyorum tabiki. Daha önceden sadece rottweiler üzerine bir forumumuz vardı ama Facebook tan dolayı foruma kimse uğramaz oldu. Ama öyle birşey olursa ben ztn sürekli onlineyim elimden geldiğince yardımcı olurum.

O zaman konunun uzmanı olarak BÖLÜM BAŞLIĞI önerisi de alalım @Sota ile bir görüşelim bakalım konuyu.  :ok:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:
Jet hızıyla sorunlar çözüme kavuşmuş ama ekran hala küçük bütün çerezleri sildim sorun çözülmedi hala. Klavyeyi açık bırakıp ekran görüntüsü aldım ki boyut gözüksun diye .

Senin Telefon Bozuk, Yoksa @Sota halletmiştir aslında o işi  :hayır:

:kıskıs:

Sanırım benim ekran kırıktı telefonun ondan olabilir :)
(Gülme ifadesi koyacaktım onuda bulamadım telde en iyisi bilgisayara geçim ben :) )

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:
Sahiplenmek sahiplendirenler işin biraz ticaret kısmına da girebilir ama yardım tavsiye konusu düşünülebilir . Forum tavsiye forumu madem eğer öyle konu açılır sorular gelir hemen hemen bütün köpek ırkları hakkında bilgi sshibiyim  artı diğer hayvanlar konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum. Sahiplenmek isteyenlerin çok soruları oluyor genelde ama burayı bulup sorarlar mı bilmiyorum tabiki. Daha önceden sadece rottweiler üzerine bir forumumuz vardı ama Facebook tan dolayı foruma kimse uğramaz oldu. Ama öyle birşey olursa ben ztn sürekli onlineyim elimden geldiğince yardımcı olurum.

O zaman konunun uzmanı olarak BÖLÜM BAŞLIĞI önerisi de alalım @Sota ile bir görüşelim bakalım konuyu.  :ok:

Yane eğer sıcak bakılıyorsa hayvanlar alemi şeklinde olabilir çok anlamam öyle başlık işlerinden daha bir başlık ta olabilir. Misal veriyorum sadece hayvanlar alemi alt başlıklar köpek kedi balık diğer hayvanlar filan gibi tabiki daha iyi bir başlık alt başlıklar olabilir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Yane eğer sıcak bakılıyorsa hayvanlar alemi şeklinde olabilir çok anlamam öyle başlık işlerinden daha bir başlık ta olabilir. Misal veriyorum sadece hayvanlar alemi alt başlıklar köpek kedi balık diğer hayvanlar filan gibi tabiki daha iyi bir başlık alt başlıklar olabilir

Bak balık işinin ustası da @Sota dır.

Yahu hem balık dünyasını hem de 4 ayaklı can dostlarımızı bu kadar tanıyan iki kalender var iken neden böye bölümümüz olmasın ki? :alala:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Geçmişi silmiş olma ihtimaliniz nedir

An itibariyle size

Jethizinda ekran görüntüsü atayim

Mobilden

0000.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Yahu hem balık dünyasını hem de 4 ayaklı can dostlarımızı bu kadar tanıyan iki kalender var iken neden böye bölümümüz olmasın ki? :alala:

Benden Yana Sıkıntı Yok

Bu Forumda +18, Hariç Herseyı Adabıyla Paylasıp Tartısabılırız

Hayvanlar Alemi Adlı Forum Hayırlı Olsun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Benden Yana Sıkıntı Yok

İmzayı da halletmişsin  :yuh:

İmzandaki yazılara ait satır bitince ekran da bitiyor oh ne güzel oldu.

@cleridas bizim yazılımcı bu işi de jet hızına çözmüş baksana, hyadi yeni bölüm de hayırlı olsun  :ok:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Sota' Alıntı:
Geçmişi silmiş olma ihtimaliniz nedir

An itibariyle size

Jethizinda ekran görüntüsü atayim

Mobilden

0000.png
Valla sanırım bende bir sorun veya çerezler diye başka birşey mi siliyorum bilmiyorum :)

01010.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
tarama gecmısı ve onbellege alınan sekmelerını sec  :ok:

verılerı temızleye tıklayı ver

uygulamayı komple kapat arka plandada calısması

sonra yenıden gırıs yap sorun gıderılmıs olacaktır

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ado' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Benden Yana Sıkıntı Yok

@cleridas bizim yazılımcı bu işi de jet hızına çözmüş baksana, hyadi yeni bölüm de hayırlı olsun  :ok:

hayırlı olsun yeni bölüm . tavsiye forum olması iyi olmuş her konuya açık bir forum oldu. teşekkürler  :heyo:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

hayırlı olsun yeni bölüm . tavsiye forum olması iyi olmuş her konuya açık bir forum oldu. teşekkürler  :heyo:

Hakkını yememek lazım, Fikir babası @Sota dır.  :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt