Yeni DNS Adresi (Çok Hızlı)

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Şöyle ufak boyutlu hele ki kilobitli ama terebaytlı programların işini çalaçabuk yapan, yormayan kıyı köşede kalmış programlara denk geliyorum ya...

Değme keyfime arkadaş !!!! :)

Program her şeyi hallediyor, iş görüyor. Tavsiye ederim.

Aslında forumda "Tavsiye Ederim" diye bir bölüm açılsa ?!??? A Ado , Umut Barış Umut Barış , Sota Sota , BlackSea BlackSea , Deimos Deimos
Bu tarz bilinmeyen ama iş gören uygulamalardır, kendin yaplardır (youtubeden 5 dakikada pratik şeklindeki videoları değil de gerçekten kendi yaptığı, hazırladığı şeklinde resim, video vs leri) paylaşılsa... Sevgi ve bilgi paylaştıkça artar, güzelleşir... ;)
Hangi program

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
psiphon 3 ile Vpn değiştiriyorum ancak bunun değerlerini nasıl öğrenip modeme gireceğiz..?.. eğer girersek sanıyorum modemden ülke çıkış da değişmiş olur.. modem vpn değiştirme konularına baktım ama çok karışık gibi geldi bana..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
psiphon 3 ile Vpn değiştiriyorum ancak bunun değerlerini nasıl öğrenip modeme gireceğiz..?.. eğer girersek sanıyorum modemden ülke çıkış da değişmiş olur.. modem vpn değiştirme konularına baktım ama çok karışık gibi geldi bana..
psiphon 2mb/sn sinirlamasi var bilginiz olsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Screenshot_1a280383ce8831dba.png
linuxta böyle resim çıkmıyor,daha doğrusu ikonlar görünmüyor,kaldırdım programı :) teşekkür ederim,yinede görmüş oldum :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri