Yeni açmış olduğum xenforo siteme Herkesi beklerim

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba, yeni açmış olduğum forum siteme, kimler yardım edebilir. Evet forum sıfırdan kuruldu içinde pek bir şey yok ama katılmak isteyen bu işleri seviyorum destek vermek isteyenler olursa sevinirim. Veya foruma gelip, inceleme yapacak olanları da beklerim. Dostum şu eksik şunu ekle, bak şunu şöyle yap derseniz de mutlu olurum.
Kısaca forumdan da bahsedeyim.
Tema paylaşımı, uygulama, program, müzik, şarkı, ve oyun konularının paylaşılacağı bir site olacak. DISCORD eklenecek. Kısaca temel konular bunlar.

Dipnot: Site keyfi amaçlı açılmıştır taş patlasa 2 sene daha devam edeceğim. Sonra ne olur bilmiyorum, halı hazırda müzik dinleme sitem var. Bu konu da açma sebebim belki fikir veren olur veya destek olmak isteyen olur diye açıyorum. Böyle bir konunun açılması yasaksa Adminler silebilirler

Site free değildir, 12 TL 1 senelik host hizmeti alınmıştır. Site linki

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
transfer ücretini özelden konuşalım :fiskos:hihi
Hocam taş patlasa 1 sene açık kalır
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Düzenleme iişlemlerini push-notifacsyon ayarlarını bile daha tam yapmadım ssl daha yeni eklendi düşün artık hiç ilgilenmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam taş patlasa 1 sene açık kalır

Düzenleme iişlemlerini push-notifacsyon ayarlarını bile daha tam yapmadım ssl daha yeni eklendi düşün artık hiç ilgilenmiyorum

İçeriği kendin üretirsen bir potansiyelin olur. Tabi telif konusu peşini bırakmayacağı için mutlaka sıkıntı çıkacaktır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Uyarımı dikkate almışsın , hayalet logo kalkmış görünüyor ama altta duruyor daha :)
Tekrar hayırlı olsun :ok

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İçeriği kendin üretirsen bir potansiyelin olur. Tabi telif konusu peşini bırakmayacağı için mutlaka sıkıntı çıkacaktır.
Hocam benim zaten müzik sitem var bunu keyfine açtım

Uyarımı dikkate almışsın , hayalet logo kalkmış görünüyor ama altta duruyor daha :)
Tekrar hayırlı olsun :ok
Mobil de görülmüyor, gerçi kullandığım tarayıcı da reklam yok.. kiwi diye bir tarayıcı kullanıyorum. Şuan dünyada ki en mükemmel tarayıcılardan tavsiye ederim hayalet logo demişken o kısma yani footer'a server eklenecek

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam benim zaten müzik sitem var bunu keyfine açtım
Mobil de görülmüyor, gerçi kullandığım tarayıcı da reklam yok.. kiwi diye bir tarayıcı kullanıyorum. Şuan dünyada ki en mükemmel tarayıcılardan tavsiye ederim hayalet logo demişken o kısma yani footer'a server eklenecek
Hımm,temada oynama yapılıypr o zaman ,çünkü orada logo olması gerekirdi, üstteki kalkmış ama alttaki yere tıklayınca :

SERVER NAME nin hemen altında yani,gerçi ben pek anlamam bu işlerden, ama orada foto çıkmayınca merak edip sağ tıkladığımda oranın yukarıdaki linkteki logo için ayrıldığını düşündüm :)
Bu arada herkes mobil cihaz ve kiwi tarayıcı kullanmaz,mesela ben linux (lenovo) ve firefox kullanıyorum ,burada hata görünüyor,en azından ben görüyorum hatayı :)

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hımm,temada oynama yapılıypr o zaman ,çünkü orada logo olması gerekirdi, üstteki kalkmış ama alttaki yere tıklayınca :

SERVER NAME nin hemen altında yani,gerçi ben pek anlamam bu işlerden, ama orada foto çıkmayınca merak edip sağ tıkladığımda oranın yukarıdaki linkteki logo için ayrıldığını düşündüm :)
Bu arada herkes mobil cihaz ve kiwi tarayıcı kullanmaz,mesela ben linux (lenovo) ve firefox kullanıyorum ,burada hata görünüyor,en azından ben görüyorum hatayı :)
Zaten bu konuyu bu yüzden açtım, ortada bir hata bug vs varsa düzeltmek için. Başka cihazlarda nasıl çalışıyor bilmediğim için buradan öğreneyim dedim

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İşin teknik alt yapısını bilmiyorum, üst yapısını eleştireyim...

*Günümüzde, sıfırdan forum oluşturup gerektiği gibi hizmet vermek veya yaşamını devam ettirmek 5-10 yıl öncesine göre neredeyse imkansız... Sosyal medyanın hızlı tüketimi, forumların yerli yerinde hizmetini tehdit ediyor maalesef. Ben bu işi eğlence olsun diye yapıyorum diyorsan, sorun yok.

*Adresin uzantısı biraz absürd olmuş... :deli1

Allah kolaylıklar versin, hayırlı olsun.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İşin teknik alt yapısını bilmiyorum, üst yapısını eleştireyim...

*Günümüzde, sıfırdan forum oluşturup gerektiği gibi hizmet vermek veya yaşamını devam ettirmek 5-10 yıl öncesine göre neredeyse imkansız... Sosyal medyanın hızlı tüketimi, forumların yerli yerinde hizmetini tehdit ediyor maalesef. Ben bu işi eğlence olsun diye yapıyorum diyorsan, sorun yok.

*Adresin uzantısı biraz absürd olmuş... :deli1

Allah kolaylıklar versin, hayırlı olsun.
Cok teşekkür ederim, maksat keyifli zamanlar geçirmek güzel insanlarla tanışmak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt