yeni açık... intel güvenlik açığı olmazsa olmaz...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Ararsan bulursun. İş cadı avına döndü. Hepsi insan yapımı ürünler. Abartılıyor mesele. Adamlar Asus'un FTP'sine sızıp dosyayı virüslü olanıyla değiştirip 200.000 kişiye bulaştırdılar. Gereksiz yere konuşulan bir konu. Sanki Intel işlemcilerde kritik bir açık olsa yarın kaç kişi anında yenisine geçebilecek? Ben bile yüzde yüz orijinal yazılım kullanamıyorum. O yüzden baydı bu açık muhabbeti. AMD'de de açıklar var. Nvidia'da da var. Adamlar ekran kartı belleğinde virüslü uygulamayı işletmenin yolunu buldular. Bey bayıldım cidden artık. Paylaş tabi ama yine Intel falan demenin bir anlamı yok. Zamanında Nokia tuşlu telefonlarda bug vardı, güvenlik kilidini aşabiliyordun. ?

ramchomania Çevrimiçi

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
Ohoooyy buna gelene kadar elinizdeki telefonların kapalı yeri yok her uygulama ile her yerinizi açıyorsunuz takılmayın böyle şeylere ?

ramchomania Çevrimiçi

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
telefonlar daha güvenli açık yok tabi apple ürünü diyorsan onda kasten bırakılan açıktan bol ne var ki...

Apple kesinlikle işim olmaz açık olmayan bir Android cihaz örnek verirmisin

Uygulama yüklüyorsun android e izin ver diyorsun biliyormusun nereye ne kadar izin verdiğini

En başta Google horlamanı bile dinler neyden bahsediyorsun telefon daha güvenliymiş açık yokmuşmuş hadi ordan

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Arakadaşlar üsluba herzamankinden daha fazla dikkat edelim.
toplum olarak zorlu, sancılı süreçten geçiyoruz.

Herkesin canı burnunda...
yapilan yakistirmalar,imalar kavgayla sonuçlanacağını görmemiz gerekiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri