Yemeksepeti İndirim Kuponları 🙂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yemek sepeti kadar Adi şirket yok banabi den market şiparişi verdim 1 ay önce 30 TL indirm verdi..

Şimdi merhaba kuponunu vermedi yakalayı da vermedi 40 indirim düşüyor ödeme almıyor..

Mh ye yazdım market alışverişinde indirim aldığım içinmiş market başka yemek başka ..

Önceden böyle değildi kupon kullnımına bloke koydular kaldırmıyorlar şf...siz bunlar..

Daha önce arka arkaya kaç kere kupon kullandım oluyordu ..

Belirli bir şipariş verince daimi müşriteri oldu diye kupon işine bloke koyuyorlar ..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Bol çeşit iyidir 😋

S20618-172847.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Yemek sepeti kadar Adi şirket yok banabi den market şiparişi verdim 1 ay önce 30 TL indirm verdi..

Şimdi merhaba kuponunu vermedi yakalayı da vermedi 40 indirim düşüyor ödeme almıyor..

Mh ye yazdım market alışverişinde indirim aldığım içinmiş market başka yemek başka ..

Önceden böyle değildi kupon kullnımına bloke koydular kaldırmıyorlar şf...siz bunlar..

Daha önce arka arkaya kaç kere kupon kullandım oluyordu ..

Belirli bir şipariş verince daimi müşriteri oldu diye kupon işine bloke koyuyorlar ..
Ne alakaymış marketle, ne saçma cevap vermişler. Ben devamlı marketten de kupon kullanıyorum, yemektende hiç böyle birşey başıma gelmedi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bana bi için ayrı uygulama çıkarsınlar yemek kuponlarının üzerine yattılar bukadar olmaz ama..

Getirden indirim aldım getir yemektende ayrı aldım hiç getirden verdik yemekten vermeyiz demediler ..
Ne alakaymış marketle, ne saçma cevap vermişler. Ben devamlı marketten de kupon kullanıyorum, yemektende hiç böyle birşey başıma gelmedi.
Öyleymiş ilk banabi şiparişi 30 TL verdiler yemekteki aktif kuponlarım var indirim şiparişten düşüyor,

Ödeme almıyorlar saçmalık sistemde hata var bakın diyorum hata yok indirim almışınız diyor..

Millet kupon kullanıyor bana yasak sebebini sorunca farlı kampanyadan faydalanmışım.

Sistemleri öyleymiş sistem izin vermiyor yapacak birşey yok diyor şaka gibi :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt