Yedek Parça Talep - Tedarik Konu Başlığı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar;

Youtube kanalımda belli aralıklarla yedek parça soran kardeşlerimize denk geliyorum, En iyisi foruma böyle bir konu açayım, bu anlamda talep ve beklentileri bulunanlar yazarsa, ortak bir platform oluşmasına vesile olabiliriz diye düşündüm.

Bir kardeşimiz şunu yazmış;

Adem abi saygılar sevgiler faydalı video için teşekkürler bi sorum olacak Beko c7 zx8 190 14 şasî lazım siz veya takipçi arkadaşlardan ricamdır elinde bulunan varsa bilgi verebilirler mi ..

Ben şimdi bu konu linkini kardeşimize ulaştırıp kendisini buraya yönlendireceğim, iletişim bilgilerini paylaşır :ok

C Çevrimdışı

Cetin

Yeni Üye
3 Eyl 2018
4
27
Konunun açılmasını talep eden kişi benim
Bildiğiniz üzre crt tv lerin üretimi yok zaten yedek parça temini de zorlaştı elinde bulunan varsa
05385422725 nolu telefondan ulaşa bilirlerse çok makbule geçer

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Konuya tam uygun olmasa da bu internette Netflix tuşlu Vestel TV kumandalari mevcut... Bunlar her modele uyar mı acaba ? Bende 4k 40UA9300 model var ..

Screenshot_20190305-011938.png

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Uyacaktır büyük ihtimal. Netflix tuşu için alıyorsanız, tv'nizde Netflix yoksa yerine başka işlev çalışabilir.
TV de Netflix modlama ile şu an var . Kumanda da yok ... Bir ara 2 nolu favori tuş değişiyordu galiba .. artık yapamıyorum ... Netflix i nasıl istediğim tuşa atayabilirim ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
TV de Netflix modlama ile şu an var . Kumanda da yok ... Bir ara 2 nolu favori tuş değişiyordu galiba .. artık yapamıyorum ... Netflix i nasıl istediğim tuşa atayabilirim ?

Bende Netflix olmadığı için bilmiyorum ama Netflix'de iken 2 nolu favori tuşuna 5 saniye basılı tutmayı deneyin.
Favori tuşa atama bu şekilde yapılıyordu, belki Netflix'de de işe yarar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri