Yatak Tavsiyesi

F Çevrimdışı

Frenzy 

Süper Üye
11 Mar 2019
501
41
Evi taşırken hasar gören karyola geçenlerde kırılınca yeni baza aldık. Almışken de biraz büyük olsun deyip 180x200 sipariş verdik. Şimdi de yatak bakıyoruz ama yatak olayı da sandığımızdan karışık çıktı. Visco, lateks, yaylı, hybrid, ortopedik vs derken herkes birşey söylüyor. Konuya hakim veya tecrübe sahibi arkadaşlar fikir verirse sevinirim. Marka model önerilerine de açığım.Fiyat olarak 10bin civarı uygun olur bizim için. Unutmadan boyun düzleşmesi çıktı bende ve 2 omzumda da ağrı var.

G Çevrimdışı

gsever

Yeni Üye
19 Tem 2020
16
60
Bellona Soft Selection Pro 5 180x200 cm Yaylı Yatak 11.434,00 ₺l 9 taksit

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,151
minimum 80 dansite yaysız visko yatak tavsiye ederim.

60-70 dansite olanlar çok yumuşak oluyor.
Kendim 10 yıldir 100 dansite yaysız modelini kullanıyorum.

Visko sıcak ve soğuktan hızlıca etkilenir. bu nedenle iklimlendirme olmayan ortamda kullanılmasını tavsiye etmem.

kışın kazık gibi yazın pamuk gibi olur.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
ABC diye bir marka var Manisa üretimi. Visco +yaylı bir modeli mevcut. Visco konusundaki Başkan' ın önerilerini göz ardı etmeden düşünülebilir.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
562
Her şeyde olduğu gibi bu da bütçe meselesi. Bayiiden pressiz olarak satılan eve kadar kurulum ücretsiz gelen 180x200 ölçüde bir yatak 10bin civarından başlıyor şu an.

Özellikle visco tarzı alışkın olmadığınız bir yatağı denemeden almayın. Bayiiye gidin zıp zıp zıplayın tüm yataklarda. Serti de deneyin yumuşağı da. Zor seçim yatak işi.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Her şeyde olduğu gibi bu da bütçe meselesi. Bayiiden pressiz olarak satılan eve kadar kurulum ücretsiz gelen 180x200 ölçüde bir yatak 10bin civarından başlıyor şu an.

Özellikle visco tarzı alışkın olmadığınız bir yatağı denemeden almayın. Bayiiye gidin zıp zıp zıplayın tüm yataklarda. Serti de deneyin yumuşağı da. Zor seçim yatak işi.
Hatta ucuna dokunarak bile değil. Aktif olarak en azından bir yarım saat deneyimleyin. (Bu konularda espri bazlı konuşmadığımı bilirsiniz.) Gerçekten yatak işi gündüz çalışma hayatınızı bile olağanüstü etkiliyor.

F Çevrimdışı

Frenzy 

Süper Üye
11 Mar 2019
501
41
Bugün Isparta İşbir yatak bayisine gittim. Satıcı oldukça ilgiliydi, bize yatağın yapımında kullanılan visco, lateks, yay vs. elindeki malzemelerle gösterip anlattı ve nerdeyse tüm yatakları üzerine uzanıp denememi istedi. Mağazada zaten daha ileriye gidemiyorsunuz ama üzerine uzanıp bir yatağa olur veya olmaz demek mümkün değil. Ama şöyle bir kolaylık sağlıyorlar, yatağı alıp, deneyip beğenmezseniz üzerindeki kılıfını size satip (kullanılmış olduğu için) yatağı geri alıyorlar.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bugün Isparta İşbir yatak bayisine gittim. Satıcı oldukça ilgiliydi, bize yatağın yapımında kullanılan visco, lateks, yay vs. elindeki malzemelerle gösterip anlattı ve nerdeyse tüm yatakları üzerine uzanıp denememi istedi. Mağazada zaten daha ileriye gidemiyorsunuz ama üzerine uzanıp bir yatağa olur veya olmaz demek mümkün değil. Ama şöyle bir kolaylık sağlıyorlar, yatağı alıp, deneyip beğenmezseniz üzerindeki kılıfını size satip (kullanılmış olduğu için) yatağı geri alıyorlar.
İşbir ve İdaş' ta birebir kaliteli olduğunu paylaşabileceğim ürünler. Tabii idaş' ın son reklamı hakkındaki hislerimi açık etmek istemiyorum. :slap:deli

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,837
59
Ben yataş,tan ödün vermeyin derim yıllarca kullandım hem çok kaliteli hemde tr,deki en iyi yatak ama fiat olarak elbette,ki yüksek hangisini alırsanız şimdiden hayırlı olsun rahatsızlığınız için ortapedik olandan şaşmayın derim :ok

Geri
Üst Alt