Yasaklanan Letgo Reklamı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi tekrar izledim, Yanlış anlaşılmasın bir defa küçük çocuk, oluşturduğu karakter anlamında ciddi derecede itici, (Aslında bu da tanımlamanızın başarılı olduğunu gösteriyor ama özellikle işeme sahnesi gereksizdi) , O uzanan arkadaşın, bu videoyu izleyecekleri düşünerek uzanmak yerine farklı oturuş biçiminde sahneye dahil olması düşünülebilirdi (Toplumsal hassasiyetler paralelinde)

Ben; kurguyu, senaryoyu, tanımlama şeklini ve sunuşu çok başarılı bulmasam da, Bir tek Siyah Tshirtli olanın ''Yeğen işte, atsan atılmaz..'' kısmındaki yüz ifadesini başarılı bulduğumu yazabilirim.

Yine de lütfen darılmayın, diğer videoları izleme gereği duymadım ki inanın sizinle ilgisi yok, genel anlamda Yerli içerikli yapımlara karşı bu tavrım :ok

Şu an dahi FX kanalında Dr Bull izliyorum.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sosyal mecrada oluşan algı ''Dilediğiniz her türlü rezaleti yapabilir ve para kazanabilirsiniz, yeter ki izlensin'' Şeklinde olursa, İnsanların ...çtıklarının rengi üzerinden prim yapıp sonucunu da bize Sosyal deney diye kakalamaya çalışmalarına dahi şaşırmamak lazım.

Bu ve buna benzer yüzlerce, binlerce kanal var ve en acı tarafı ise yüzbinlerce kişi tarafından izleniyor olması.

Desek ki ''Şurada ilim irfan öğreten bir kanal var, buyurun bedava GERÇEK bilgi'', Gelecek cevap ancak ''Aman abi yeaaaaa'' şeklinde oluyor.

O yüzden bu forumda bir avuç azınlığız zaten :)
Aynen hocam :mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:hihi:hihi:hihi Amma sesli güldüm

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Allah neşeni daim etsin kardeşim :)

O zaman çay içelim :cay
Bu ailede ben huzur buluyorum Ado hocam özellikle sen yazınca Sen teraspy teraspy F fikoloji Domestos Domestos İyiki tanıdım burayı Youtube Sağolsun :ok :mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1560099952071.png

Benden Herkeze Gelsin

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
arkadaşlar bir arkadaş-cidden ben değilim:) - tarafından kardeşi için denendi. hesabı banlandı:) ve şu anda silivri soğuk mudur diye tasalanıyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İşte youtube Turkiye diyerek tumunu tek bir basarisız, beyin ve fikir yoksunu video üzerinden degerlendirmek insafsizlik olmaz mi? En kötü örneklerden biri maksadi ile soyledi iseniz katiliyorum hocam saygilar

Trendler'de 100 video varsa mesela, çoğu kötü. Bazıları iyi.:bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt