YANIYOR !!! Hİ-LEVEL 50" UHD TV - 1799 TL (A101 sanalmağaza)

M Çevrimdışı

muallim1616

Aktif Üye
25 Eyl 2018
71
43
newrophat newrophat, 2199 diyor, ne zaman baktın ayrıca 49 inç olan 1999 tl.. mağazada hala....dün gittim 2500 olacak diyordu,mağazalarda yok,alanlar var mennun değil ekran kalitesinden,napsak acaba, va için samsung mu alsak,smartı nasıl samsungun

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
newrophat newrophat, 2199 diyor, ne zaman baktın ayrıca 49 inç olan 1999 tl.. mağazada hala....dün gittim 2500 olacak diyordu,mağazalarda yok,alanlar var mennun değil ekran kalitesinden,napsak acaba, va için samsung mu alsak,smartı nasıl samsungun

link düzeltildi yeniden kontrol edin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ürün full hd başlığı yazarken yanlışlıkla uhd yazmışlar tarama hızı da 200 hrz artı stokta bulunmuyor Almayı düşünenlerin dikkatine

ürün ve fiyatı doğru bence , yalnızca açıklamaları yanlış yazmışlar. ürün başlığı uhd ve görseldeki üründeki ekran yenileme hızı 600hz yani uhd modeli

stokları bitirmişler, ihtiyacı olanlar yeniden stoklara girsin diye beklesin artık.

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
İşte bu yüzden bu online olayı iyi olmadı.
Satışları hesap başına belirli bir adet ile kısıtlamaları lazım.
İncehesap James Donkey SSD kampanyasında adet kısıtlaması yapmıştı. :hihi
Aynen katılıyorum, tüm siteler için geçerli.

Mesela kademeli olarak ürünü satışa sunabilirler.

İlk sunduklarında adam başı en fazla 2 adet olsun diyelim. İndiriiminin bitmesine 3 gün kala stok açık olsun, isteyen istediği kadar alsın, adamlarda sonuçta satış ister :)

Edit gerçi bu çakallar ile uğraşılmaz, bu seferde farklı farklı hesaplardan alır:kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt