Yalova'dan Selamlar

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Abi sen her türlü gerekçe ile ülkenin her yerine gitmişsin maşallah :kiskis
Daha dün düğün cemiyetinde, muhabbeti geçti;
1977-78 yılbaşı gecesi, (Yaşım 5) benden 9 yaş büyük çok değerli bir abim ve şimdi gereksiz duruma düşen bir kaç kişi ile almanya yolculuğu esnasında; Avusturya sınırında, pasaport polisi ile olan muhabbetini yaptık... Hadi ben 14 yaşındaydım çoğu şeyi hatırlıyorum, sen nasıl 5 yaşında yaşanılanları hatırlıyorsun dedi... Cevap; bilmiyorum... :sirit

Dün, dolu dolu keyifli, duygusal, komedi ve dram içeren 1 saat geçirdim.

* * *

Gittiğim yerleri, yaşadığım olayları, gördüğüm insanları kolay kolay unutmuyorum çok şükür, inşallah da ömrümün sonuna dek unutmam... Hal böyle olunca; herhangi bir yerin muhabbeti açıldğında, o yer ile anılarım varsa aklıma geliyor.

Konuya bağlayacak olursak da; Çiftlikköy; hem insanları hem de coğrafyası olarak insana iyi gelen bir yer...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Daha dün düğün cemiyetinde, muhabbeti geçti;
1977-78 yılbaşı gecesi, (Yaşım 5) benden 9 yaş büyük çok değerli bir abim ve şimdi gereksiz duruma düşen bir kaç kişi ile almanya yolculuğu esnasında; Avusturya sınırında, pasaport polisi ile olan muhabbetini yaptık... Hadi ben 14 yaşındaydım çoğu şeyi hatırlıyorum, sen nasıl 5 yaşında yaşanılanları hatırlıyorsun dedi... Cevap; bilmiyorum... :sirit

Dün, dolu dolu keyifli, duygusal, komedi ve dram içeren 1 saat geçirdim.

* * *

Gittiğim yerleri, yaşadığım olayları, gördüğüm insanları kolay kolay unutmuyorum çok şükür, inşallah da ömrümün sonuna dek unutmam... Hal böyle olunca; herhangi bir yerin muhabbeti açıldğında, o yer ile anılarım varsa aklıma geliyor.

Konuya bağlayacak olursak da; Çiftlikköy; hem insanları hem de coğrafyası olarak insana iyi gelen bir yer...
Buraya gelmedin ama :(

Allah zihnini her daim güçlü kılsın, Sağlık ile yaşamayı nasip eylesin :ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Buraya gelmedin ama :(

Allah zihnini her daim güçlü kılsın, Sağlık ile yaşamayı nasip eylesin :ok
Geldiğimde, forumda yeniydim (2018 temmuz) ayağımın tozuyla rahatsız etmek istemedim ve çok vakit de yoktu ama aklımdasın, ikinci Fethiye seferinde inşallah görüşmek nasip olur hocam... Dolaylı teklifin için teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt