Yabancı Dizi Tavsiye

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Black mirror'un efsane bölümleri var ama hepsi o kadar değil.
Westworld'ü tavsiye ederim.
13 reasons why? ise bitirene kadar ömrümden ömür yedi. Baya yavaş ilerleyen bir dizi, 2-3 bölümde bitirebilirlermiş. Tek ben miyim bilmiyorum ama başrolde bulunan hanım kızımıza pek ısınamadım.

Westworld un ilk bölümünü izledim iyi gibi görünüyor :ok

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
iyidir iyi, Anthony Hopkins diziyi bambaşka bir seviyeye çekecek daha, başka birisi oynasa hikaye bu kadar tutmazdı bence. esas fırtına sezon sonuna doğru kopuyor, vaziyet al çarşı pazar karışacak :hihi

Sanırım biz bu antoni amcayı seviyoruz :hihi

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Black Mirror güzel.
Vikings'i izledim fena değil.
Westworld'ü nereden izliyorsunuz?

Bir de dipnot düşeyim. Bu hafta puhu tv'de bir diziye denk geldim süper ötesi. Normalde hiç izlemiyorum yerli dizileri ama bu dizi başkaymış. Toplumsal mesajlar da içeriyor. Tavsiye ederim. Adı 'Şahsiyet'.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Black Mirror güzel.
Vikings'i izledim fena değil.
Westworld'ü nereden izliyorsunuz?

Bir de dipnot düşeyim. Bu hafta puhu tv'de bir diziye denk geldim süper ötesi. Normalde hiç izlemiyorum yerli dizileri ama bu dizi başkaymış. Toplumsal mesajlar da içeriyor. Tavsiye ederim. Adı 'Şahsiyet'.

Westworld u internetten seyrettim. Araştırdığım kadarıyla 2.sezon eski digiturk yeni ismiyle beIN kanallarında.
Türk dizilerden hele son zamanlarda ki dizilerden hiç hazzetmem ama Şahsiyet i ilk fırsatta izleyeceğim:ok

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Niye kimse Battlestar galactica'ya ilgi göstermemiş yaaa.? Zamanına göre bence çok güzel bir diziydi.

Bir de "V" var. Hem 80'lerde hem de 2000'li yıllarda çekilmiş iki farklı versiyonu var. İkisi de bence gayet güzeldi.

Şu sıralar Into the Night ve bağlantılı dizisi Yakamoz S-245 var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri