Xiaomi - Redmi Note 7 mi ? Mi 8 Lite mı ?

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
RN7 kalın ve ağır bir telefon, bunu sorun etmeyecekseniz fiyatını son kuruşuna kadar hak ediyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İki gün önce bizde ikisinin kıyaslamasını yaptık detaylı olarak yazamıyorum şuan müsait değilim ama mi note 7 daha önde bir telefon. sipariş verdik bugün gelir büyük ihtimalle. En uzun gün indirimiyle 1850 TL ye aldık kız arkadaşıma.
Bu indirimden nasıl yararlandın hocam ?

roadronners Çevrimdışı

roadronners

Aktif Üye
9 Ara 2018
95
37
21 Haziran en uzun güne özel bir indirimdi, reklamlarda görmüştüm.

1561721702597.png

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Batarya süresi dışında mi8 lite yada mi8se her yönden daha iyi. Fotoğraf çekimi,tasarım , vs

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam haftasonuna özel Xiaomi Türkiye garantili benim aldığım fiyata geçerli Evo nun kendi sitesinden alabilirsin . Bu arada telefon geldi gerçekten o fiyata muazzam bence.

IMG-20190628-WA0038.jpg
Aynen hocam onu bende gördümde , hatta siteden canlı sohbetten görüştüm Burak diye biriyle , adama diyorum ki vereyim siparişi pazartesi verin kargoya gelsin , yıllık izne ayrıldım perşembe günü İzmir'de olmayacağım. Adam bana 3 iş günü içinde kargoya verilir diyor , tamam diyorum anladımda verin işte pazartesi kargoya ne olacak diyorum , yok diyo salıda olabilir , çarşambada delirtti beni ya ? ne biçim iş anlamadım ne zaman kargoya verebilirler net birşey demiyor. Şimdi sipariş versem , adam salı yada çarşamba kargoya verse , ben perşembe gidicem bana yetişmez , hadi diyom gideceğim yerin adresini vereyim siparişi öyle yapayım diyorum , bu seferde yaa pazartesi kargoya verirlerse bu seder ben yokken gideceğim yere gider ?? bu indirimde sadece hafta sonuna özelmiş , yani hafta sonu siparişi verdin verdin ??

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Aynen hocam onu bende gördümde , hatta siteden canlı sohbetten görüştüm Burak diye biriyle , adama diyorum ki vereyim siparişi pazartesi verin kargoya gelsin , yıllık izne ayrıldım perşembe günü İzmir'de olmayacağım. Adam bana 3 iş günü içinde kargoya verilir diyor , tamam diyorum anladımda verin işte pazartesi kargoya ne olacak diyorum , yok diyo salıda olabilir , çarşambada delirtti beni ya ? ne biçim iş anlamadım ne zaman kargoya verebilirler net birşey demiyor. Şimdi sipariş versem , adam salı yada çarşamba kargoya verse , ben perşembe gidicem bana yetişmez , hadi diyom gideceğim yerin adresini vereyim siparişi öyle yapayım diyorum , bu seferde yaa pazartesi kargoya verirlerse bu seder ben yokken gideceğim yere gider ?? bu indirimde sadece hafta sonuna özelmiş , yani hafta sonu siparişi verdin verdin ??
İndirimin tekrar geleceğini ben düşünüyorum ama direk Pazartesi verirler çarşambaya gelir bence adresi yazma kargo şubesini yaz oradaki arkadaşlarla da konuş bekletirler orda bende öyle yapıyorum bazen .

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İndirimin tekrar geleceğini ben düşünüyorum ama direk Pazartesi verirler çarşambaya gelir bence adresi yazma kargo şubesini yaz oradaki arkadaşlarla da konuş bekletirler orda bende öyle yapıyorum bazen .
Bende pazartesi vereceklerini düşünüyorum , o 3 iş günü formalite gibi geliyor bana ama işte ya vermezlerse ? diğer dediğinide düşündüm gideceğim yerin ( Didim ) en yakın şubesini dün aradım telefonu açmadılar , cumartesi diye mi açmadılar diyeceğim ama , benim bildiğim şubeler cumarteside açık. Yurt içi kargo ile gönderiyorlarmış bu arada ? bakalım çözmeye çalışıcam bu durumu , olmadı başka bir indirimi bekleyeceğim ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri