Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Çekilişini Kazanan talihli

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Ürün orijinal mi acaba:kas

Ben soracaktım korktum iyi sordun :ok

Şu kulaklığı almayı aklımın ucundan bile geçirmiş değilim. Buna bağlı olarak ne incelemelerine baktım, ne de fiyatını takip ettim. Ama piyasada o kadar çok sahtesi varmış ki, bu tip konuları görmezden gelmek mümkün olmadı. Kulaklıktan çok paketi, altındaki yazılar falan konuşuluyor. İstemsizce sorma gereği duydum. ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Şu kulaklığı almayı aklımın ucundan bile geçirmiş değilim. Buna bağlı olarak ne incelemelerine baktım, ne de fiyatını takip ettim. Ama piyasada o kadar çok sahtesi varmış ki, bu tip konuları görmezden gelmek mümkün olmadı. Kulaklıktan çok paketi, altındaki yazılar falan konuşuluyor. İstemsizce sorma gereği duydum. ?

Arkadaş orjinalini almıştı, bas bekleme demişti, o yüzden hiç bulaşmadım.
Bas vermeyen kulaklık kablosuz olsa ne yazar di mi? :kiskis
Bu tip kulaklıklarda mikrofon işi de sıkıntı, mesafe olduğu için bağırmanız gerekiyor.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Arkadaş orjinalini almıştı, bas bekleme demişti, o yüzden hiç bulaşmadım.
Bas vermeyen kulaklık kablosuz olsa ne yazar di mi? :kiskis
Bu tip kulaklıklarda mikrofon işi de sıkıntı, mesafe olduğu için bağırmanız gerekiyor.

Aslında önemli olan tüm frekansları düzgün verebilmesi. (Buna bass da dahil) Ama bu tamamen kablosuz kulaklık işi henüz çok yeni. Kullanılabilir olmaktan bana göre uzak. Biz kablo kalitesi arayan, şarj süresi arayan adamız. Kullandığımı düşündükçe anksiyetem coşuyor. :sirit

Ya bu kulaklığın internet aleminde ne kadar çok sahte muhabbeti döndü gerçekten.

Sota Sota Bu tip ürünlerde zaman geçtikçe sahte sayısı da, niteliği de artıyor. Genelde ilk alanlar daha rahat atlatıyor bu süreci.

Yalnız kafa bulmuyorsanız büyük talihsizlik olmuş, millet nazar değdirdi galiba. :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aslında önemli olan tüm frekansları düzgün verebilmesi. (Buna bass da dahil) Ama bu tamamen kablosuz kulaklık işi henüz çok yeni. Kullanılabilir olmaktan bana göre uzak. Biz kablo kalitesi arayan, şarj süresi arayan adamız. Kullandığımı düşündükçe anksiyetem coşuyor. :sirit

Ya bu kulaklığın internet aleminde ne kadar çok sahte muhabbeti döndü gerçekten.

Sota Sota Bu tip ürünlerde zaman geçtikçe sahte sayısı da, niteliği de artıyor. Genelde ilk alanlar daha rahat atlatıyor bu süreci.

Yalnız kafa bulmuyorsanız büyük talihsizlik olmuş, millet nazar değdirdi galiba. :kiskis

Açıkçası Sony, Sennheiser gibi pahalı ürünlere çıktığınızda Hi-Fi standartı yakalanabiliyordur diye düşünüyorum.
Mikrofon konusu onlarda da sıkıntı. Sony kullanan arkadaşım mevcut.

Bas sesler konusunu bu Xiaomi modeli özelinde söyledim.

Ben her zaman için kabloludan yanayım, bu tip kulaklıkları kaybederim açıkçası.
Kablosuz kulaklığı sadece kafa bantlı hi-end ürünlerde tercih edebilirim diye düşünüyorum.
Onu da PC veya TV başında konfor sağlamak için.
Çünkü kabloyu unutup masadan bilgisayarla gitme ihtimaliniz mevcut. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt