Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB 1269 TL!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB akıllı telefon, hepsiburada indirimleri ile beraber 1269 TL!
Ürün özellikleri ;

• İşlemci (CPU) : Qualcomm Snapdragon 625 (MSM8953)
  • Grafik İşlemci (GPU) : Adreno 506
  • Bellek (RAM) : 4 GB LPDDR3
  • Depolama : 64 GB
  • Harici Depolama Desteği : Var , 128 GB'a kadar.
  • Ekran : 5.99", 1080x2160(FHD+), 403 PPI, IPS LCD
  • Arka Kamera : 12 MP, F : 2.2
  • Ön Kamera : 5 MP, F : 2.0
  • Batarya : 4000 mAh Li-Po (5V 2A Şarj destekli)
  • İşletim Sistemi : Android 7.1.2 Nougat (8.1 Oreo'ya yükseltilebilir)

ÜRÜN İTHALATÇI GARANTİLİDİR!

E Çevrimdışı

explorer 

Aktif Üye
24 Tem 2018
138
27
Xiaomi (Şaomi) kullanan arkadaşlar var mı?
telefondan memnun musunuz?

Samsung Galaxy serilerinden sonra nasıl olur?
Ben "orta tuş"çuyum. o olmayınca kullanışsızmış gibi geliyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Orta düğmenin yokluğuna alışırsınız bence.
Hangi Galaxy modeli ile kıyasladığınıza bağlı.
Ama bu fiyata temel işleri rahatlıkla görebilecek bir telefon.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hayırlı olsun şimdiden, sorunsuz günlerde kullanır inşallah.
Ufak bir inceleme yaparsanız seviniriz. :sirit

6 ay önce oğluma aldım ve sorunsuzca kullanıyor, sormak istediğiniz her şeyi bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım...

Orta tuş olmazsa olmazınız ise mümkünse hiç bulaşmayın... Sonra, fiyatına göre performansını kıyaslamak yerine olmadık şeyler bahane edilerek telefon kötüleniyor... Samsung'dan kesinlikle memnunsanız devam edin derim... 1998 yılında 5 ay para biriktirerek sahip olduğum Samsung SGH 600 telefonumun hatırına olsa bile Samsung'un şimdiki yumurta gibi tasarımları sayesinde nefret ettim maalesef...

Xiaomi iyidir, hoştur, paranın fazlasıyla karşılığıdır... Ayrıca; rom, root vs. gibi teknik atraksiyonlara da fazlasıyla yatkındır... Kullanmasını özümseyen ve fiyatının ederini bilen için candır canandır...

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Hızlı şarj olayı bence çok önemli telefonu şarja taktığınızda hiçkimse uzun süre dolmasını beklemek istemez. bunu sadece evde şarja koymak olarak düşünmeyin bazı durumlarda hayat kurtarıcı bile olabiliyor kafede vb yerlerde 10 dk lık şarjda bile uzun kullanım sağlıyor hızlı şarj. Yeni nesil telefonlar quick charge 4 e geçiyor bir kaç tane telefon var sanırım ama bu modelde quick charge 3 bile yok. bu quick şarj olayı maliyetli bir iş de değil bence pazarlama stratejisi olarak bunu yapıyorlar. Bu iphone her zaman diğer rakiplerinden sonra telefonuna koyuyor yeni teknolojileri ama hepsinden de fazla satıyor enteresan bir durum .İnsanların algısını çok iyi yönetiyorlar

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hızlı şarj olayı bence çok önemli telefonu şarja taktığınızda hiçkimse uzun süre dolmasını beklemek istemez. bunu sadece evde şarja koymak olarak düşünmeyin bazı durumlarda hayat kurtarıcı bile olabiliyor kafede vb yerlerde 10 dk lık şarjda bile uzun kullanım sağlıyor hızlı şarj. Yeni nesil telefonlar quick charge 4 e geçiyor bir kaç tane telefon var sanırım ama bu modelde quick charge 3 bile yok. bu quick şarj olayı maliyetli bir iş de değil bence pazarlama stratejisi olarak bunu yapıyorlar. Bu iphone her zaman diğer rakiplerinden sonra telefonuna koyuyor yeni teknolojileri ama hepsinden de fazla satıyor enteresan bir durum .İnsanların algısını çok iyi yönetiyorlar
4000 mAh batarya için şarj sorunu oluşacak bir durum, ancak insanın kendi hatasından kaynaklı olabilir... Bataryayı takip etmemek gibi, az şarj ile evden çıkmak gibi... Normal kullanım ile batarya süresi iki tam gün gidiyor. Ne yaparsan yap bir günü kesinlikle çıkartıyor, akşam eve gelince de takarsın olur biter, iki gün daha kafa rahat...

Ayfon, olayına girmek istemiyorum, elma ile armut toplamak gibi bir şey oluyor.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Özelliklere göre fiyatı gayet fp telefon. 4000 miliamper tasarım vs.. Hızlı şarj olması lazım aslında. Orta tuşuda geçtik şimdiki çoğu telefon sanal tuş kullanıyor. Sevmiyorum hiç..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri