Xiaomi Poco X3 NFC

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ne bilim batarya işlemci vs poco da daha iyi geldi, ben bu karşılaştırmada poco ya yonelirdim ?
Acaba ben yanlış şeyleri mi karşılaştırma yaptım ?

İkiside aynı gibi biri ips hdr10 destekli diğeri AMOLED HDR yok bilemedim çok hızlı şarj olması mühim değil zaten günde 2 kere şarj anca yeter bana :)

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Bende uzun süredir arastiriyorum ama karar veremiyorum. Şuan takip ettiğim marka model ne kadar Samsung markasını sevmesem de m51 modeli dikkatimi çekiyor. 600-700tl indirim yakalarsam almayı düşünüyorum :hihi Diğer yandan 5g piyasaya çıkana kadar sabretmeye çalışıyorum yenilikçi özellikler ile geleceğini düşünüyorum. Birde işin ekonomik boyutu var fiyatlara bakınca kesinlikle hiçbiri parasını karşılamıyor ama ekonomide her gün daha kötüye gidiyor. Şahsen daha bu fiyatları kabullenemedim kabullenemedikçe de telefon alabileceğimi zannetmiyorum sadece takip ediyorum :cool

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bende uzun süredir arastiriyorum ama karar veremiyorum. Şuan takip ettiğim marka model ne kadar Samsung markasını sevmesem de m51 modeli dikkatimi çekiyor. 600-700tl indirim yakalarsam almayı düşünüyorum :hihi Diğer yandan 5g piyasaya çıkana kadar sabretmeye çalışıyorum yenilikçi özellikler ile geleceğini düşünüyorum. Birde işin ekonomik boyutu var fiyatlara bakınca kesinlikle hiçbiri parasını karşılamıyor ama ekonomide her gün daha kötüye gidiyor. Şahsen daha bu fiyatları kabullenemedim kabullenemedikçe de telefon alabileceğimi zannetmiyorum sadece takip ediyorum :cool
5G ile ilgili şunu sorarım, 4.5G hizmeti ne kadar hakkıyla alınabiliyor?
213 Gram cihazı taşımak yormaz diyorsanız düşünebilirsiniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Su altı çekim için uygun degil çokda gerekli olmamış bu modelde
Bu tip korumalar amiral gemi modelleri haricinde pek ciddi düzeylerde görülmezler.
Ayrıca sertifikasyon için gerekli kuruluşlara ücret ödeme gibi bir durum da söz konusu olunca, her model için bunu yapmıyor üretici.
Benim için açıkçası öncelik donanım olduğu için, bu tür özelliklere pek dikkat etmiyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bu sınıfta zaten suya toza dayanıklılık pek görülen bir özellik değil ama yurtdışı modellerde nfc varmış bizde olmaması büyük saçmalık
Vergi nedeniyle öyledir muhtemelen.
O özellik yazılımla kapatılmıştır muhtemelen.
Ayrı bir üretim söz konusu değilse tabi.

Mesela bendeki Realme XT'de böyle, Rusya'da NFC açık, bende kapalı.
Eksikliğini hissetin mi diye sorarsan, hayır derim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Realme 7 Pro bir zamanlar benim de menzilimdeydi. O da güzel cihaz bence.
Oppo'nun yazılım olarak Xiaomi'den kötü olduğunu söylemişti her iki markanın telefonlarını kullanan arkadaşım.

Benim de realme aklımdaydı vazgeçtim. Aslında, bütçe varsa en mantıklısı Oneplus almak, başına kaza bela gelmezse 3-4 yıl rahat gidiyor telefon.

Şu telefon ihtiyaç olsa redmi note 10 alırdım imei tamiri yapılmış olarak 1750-2000₺ aralığında fiyatı var. AMOLED ekran, 5 bin mAh'lık pil ve Sd 678 işlemci benim işimi fazlasıyla görür.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Oppo'nun yazılım olarak Xiaomi'den kötü olduğunu söylemişti her iki markanın telefonlarını kullanan arkadaşım.

Benim de realme aklımdaydı vazgeçtim. Aslında, bütçe varsa en mantıklısı Oneplus almak, başına kaza bela gelmezse 3-4 yıl rahat gidiyor telefon.

Şu telefon ihtiyaç olsa redmi note 10 alırdım imei tamiri yapılmış olarak 1750-2000₺ aralığında fiyatı var. AMOLED ekran, 5 bin mAh'lık pil ve Sd 678 işlemci benim işimi fazlasıyla görür.

Bu imei mevzusundan 1900 tl ye satılan poco x3 lerde var ne kadar güvenilir olur ki sence o riske girilir mi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu imei mevzusundan 1900 tl ye satılan poco x3 lerde var ne kadar güvenilir olur ki sence o riske girilir mi
Yedi yıldır eve giren Sekizinci telefonumuz... Bu konuda sıfır sorun... Fazladan para vermeye gerek yok bence. Sekiz telefon ile ortalama 500 ₺ avantaj olsa eder 4 bin ₺:durt

Piyasada güvenilir satıcılar var tavsiye ederim ancak sorumluluk kabul etmem. Meşhur tabirle Yatırım tavsiyesi değildir. :slap

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Otomobil sektöründe ortaya çıkan chip krizi, teknoloji sektörüne de sıçramış, en sevdiğim teknoloji editörü Erdi Özüağ uzun zamandır bu konu hakkında videolar çekiyor. Yakın gelecekte bu fiyat seviyeleri de hayal olabilir diyor, izlemekte fayda var, buyrun

Geri
Üst Alt