Xiaomi Mi Box S Ön Siparişe Açıldı

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
yetiyor hiç eksikliğini görmedim daha . kumandaya bayıldım daha güzel duruyor. alasım geldi ama var evde :)

n11 de 400 liraya satılıyor şu anda ama benim psikolojik sınırımın çok üzerinde maalesef. 250 liraya kadar satın alabilirim,, özellikle 40-50 dolar gibi rakamlara düşmüşken sırf ithalat ücretini ödemek mantıksız geliyor. keşke şu yurtdışı alışveriş konusunda azıcık tecrübem olsaydı.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
n11 de 400 liraya satılıyor şu anda ama benim psikolojik sınırımın çok üzerinde maalesef. 250 liraya kadar satın alabilirim,, özellikle 40-50 dolar gibi rakamlara düşmüşken sırf ithalat ücretini ödemek mantıksız geliyor. keşke şu yurtdışı alışveriş konusunda azıcık tecrübem olsaydı.
dolar kuru yüzünden pek bir farkı yok artık yurt dışı için malesef. bu arada bu yeni model ile benim kullandığım eski modelin fiyat farkı yok gibi çok saçma vallahi bu türk satıcılar tam fırsatçı.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
dolar kuru yüzünden pek bir farkı yok artık yurt dışı için malesef. bu arada bu yeni model ile benim kullandığım eski modelin fiyat farkı yok gibi çok saçma vallahi bu türk satıcılar tam fırsatçı.

zaten Türk satıcılar böyle çakal olmasaydı millet yurtdışına yüklenmezdi. sen nerden almıştın cihazı, ne kadara maloldu ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ben hepsiburada dan aldım 320 tl ye aldım biranda fırladı fiyatlar.

320 lira güzel fiyatmış, aslında yeni model için dolar kuru ekonomik kriz düşünüldüğünde 400 lira çokta pahalı değil gibi duruyor. gerçi daha internet bağlanmadı biz tv box arıyoruz, o değil alacağım bu aleti 1 ay kullanıp hevesimi aldıktan sonra atacağım bir köşeye. ama niyetim var, 250 liraya düşerse hemen alırım :hihi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
320 lira güzel fiyatmış, aslında yeni model için dolar kuru ekonomik kriz düşünüldüğünde 400 lira çokta pahalı değil gibi duruyor. gerçi daha internet bağlanmadı biz tv box arıyoruz, o değil alacağım bu aleti 1 ay kullanıp hevesimi aldıktan sonra atacağım bir köşeye. ama niyetim var, 250 liraya düşerse hemen alırım :hihi
Ben sürekli dizi izliyorum tvden maçlarada bakıyorum arada youtube de filan da baya şey izliyorum tvde akıllı değil bana ilaç gibi geldi hep tv box açık nerdeyse bende. eğer benzer ihtiyaçlar varsa alınabilir. 250 ye düşerse ben birtane daha alırım :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Ben sürekli dizi izliyorum tvden maçlarada bakıyorum arada youtube de filan da baya şey izliyorum tvde akıllı değil bana ilaç gibi geldi hep tv box açık nerdeyse bende. eğer benzer ihtiyaçlar varsa alınabilir. 250 ye düşerse ben birtane daha alırım :)

verdiğim programlarda tvde tvbox ile görüntü kalitesi nasıl ?

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
İlk resim red isimli olan ikinci taraftar ilki baya net
IMG_20181204_224743.jpg
IMG_20181202_144839.jpg

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Bu arada aklıma gelmişken sorayım mi box'ın kumandasını philips android tv de kullanabilirmiyiz sizce? Tv PUK 6400 blutooth var tv de.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt