Xiaomi Mi BOX 4K Global - %34 İndirimde / Ücretsiz Kargo - Son 5 Gün / Son 73 Adet

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Arkadaşlar Gearbest kampanya yapmış, Xiaomi Mi Box 4K Global %34 indirimde.

1-png5b48e40105015fa4.png

Alırken boyut kısmından " AB FİŞİ " kısmını seçmeyi unutmayın, yoksa priz için dönüştürücü veya farklı adaptör aramak zorunda kalabilirsiniz. :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Banggood,Ali,Gear,Geek.... hepsinden seneler dir ürün aldım!

-Ali eskiden iyiydi ama şimdi değil! isminin mirasını yiyor uyanık Çin li şimdi! ben oradan "kısıtlıyım 1 senedir,artık
sipariş veremiyorum "ipimdey" di benim de:clap

-Geek bana göre en düzgünü gibi geliyor!

-Gearbest de fena sayılmaz

Banggood genel de biraz sorunlu ve biraz da pahalıdır!

fiyat farkaları hemen hiç kalmadı gibi artık! en fazla $ 3-5 kağıt oynar ve ona da bakmıyorum

Arada "DHL" indiri

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
forumda sürekli sorun yaşıyorum,uzun hiç bir msg ım gidemiyor yukarıdaki msg da yarım gitmiş

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
740
Banggood,Ali,Gear,Geek.... hepsinden seneler dir ürün aldım!

-Ali eskiden iyiydi ama şimdi değil! isminin mirasını yiyor uyanık Çin li şimdi! ben oradan "kısıtlıyım 1 senedir,artık
sipariş veremiyorum "ipimdey" di benim de:clap

-Geek bana göre en düzgünü gibi geliyor!

-Gearbest de fena sayılmaz

Banggood genel de biraz sorunlu ve biraz da pahalıdır!

fiyat farkaları hemen hiç kalmadı gibi artık! en fazla $ 3-5 kağıt oynar ve ona da bakmıyorum

Arada "DHL" indiri
albanez albanez hocam server değişti, siz yazdığınız esnada bir sorun yoktu. Belki DNS cachlerini temizlemek işe yarıyabilir. Aşağıda yazdıklarımı uygulayıp tekrar aynı sorunu yaşayacakmısınız kontrol edermisiniz.
*Başlat tıklayıp Arama kısmına CMD yazıp açın
*Açılan Dos ekranına aşağıdakileri sırayla yazıp enterlayın ;
Kod:
ipconfig /flushdns

ipconfig /release

ipconfig /renew
Saygılar..

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
740
Umut Barış Umut Barış hocam selam, bu fiyat harici vergi çıkma olasılığı var mı?
Birde benim kart 3D ye kapalı, 3D siz alım yapabiliyormuyuz, ya da Western Union ile PTT üzerinden mi ödeme yapsam. Teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Umut Barış Umut Barış hocam selam, bu fiyat harici vergi çıkma olasılığı var mı?
Birde benim kart 3D ye kapalı, 3D siz alım yapabiliyormuyuz, ya da Western Union ile PTT üzerinden mi ödeme yapsam. Teşekkürler

Sitede böyle yazıyor ama hiç alışveriş yapmadığım için bilmiyorum nasıl olur;

GearBest\'te bütün fiyatlar vergiler, gümrük ve ithalat ücretleri HARİÇ olarak listelenmiştir . Müşteriler bu ücretlere tabii tutulabilir.

albanez albanez Sota Sota bilir bu işleri. :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Ben yıllar dır Gear ve Geek den alıyorum,local vergiler v.s hepsi size ait dir!
Çin li gördüğünüz fiyata malı verir+Kargosu da ona ait dir;gerisi onu ilgilendirmez!

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
740
Ben yıllar dır Gear ve Geek den alıyorum,local vergiler v.s hepsi size ait dir!
Çin li gördüğünüz fiyata malı verir+Kargosu da ona ait dir;gerisi onu ilgilendirmez!
Peki hocam vergisi gelen kuryeyemi ödeniyor, yoksa başka bir yeremi, kafam karıştı şimdi Ali Expressden ürün çok aldım ama hepsi düşük meblağ olduğu için sıkıntı olmadan geldi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sitede böyle yazıyor ama hiç alışveriş yapmadığım için bilmiyorum nasıl olur;

GearBest\'te bütün fiyatlar vergiler, gümrük ve ithalat ücretleri HARİÇ olarak listelenmiştir . Müşteriler bu ücretlere tabii tutulabilir.

albanez albanez Sota Sota bilir bu işleri. :kiskis

Gümrük vergisinden ve gerekirse gümrüğe sunulma vergisinden söz ediliyor. Bunlar tamamen alıcı kişiye aittir.

Ürün fiyatı 22 euro üstünde ise Çinden sipariş verildiği için %20 vergi uygulanır. Bu vergi Avrupa ülkeleri için %18'dir.

Gümrüğe sunma ücreti ise , ürün 22 euro nun altındadır ama mesela paket büyüktür , ağırdır memur bundan şüphelenip ürünü UKİM'e gönderir. Ürün buraya gelir içi açılır ve kontröl edilir. Bu kontröl içinde gümrüğe sunma vergisi adı altında ücret alınır. Bu bedel genelse 3.6 tl gibi ufak bir mebladır. Ama ürünün UKİM'e gitmesi demek büyük sıkıntılarada gebe olması demektir. Ürün yasaklı ürünse direkt yurtdışına iade edilir. Bazı durumlarda UKİM ürün faturası , kredi kartı ekstresi , kimlik fotokopisi gibi belgelerde isteyebilir. Yada kontröl edilir bir kusur bulunmaz ve sizede gönderilebilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri