Xiaomi Mi Air Purifier

M Çevrimdışı

metin7

Yeni Üye
29 Ara 2021
49
34
Merhaba, çok tozlu bir ilçede yaşadığım için yatak odasına tozu tutacak bir ürün arıyorum, xiaomin bu ürününü kullanan, tavsiye edebilecek biri var mı? Teşekkür ederim.

Xiaomi Mi Air Purifier​

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
şimdi baktım da kendi içinde 3-4 lite pro diye modelleri var yorumları hep pozitif ama burda kullanan var mı bende merak ettim.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
2c modeline sahibim. Aynı şekilde yatak odası için aldım. Çok memnunum. Havadaki tozları büyük oranda tutuyor. Alerjimi büyük oranda hafifletti. Akıllı priz tp link tapo p100 aldım ve yattığım vakitte açılıp uyandığım vakitte kapanacak şekilde ayarladım. Tavsiye ederim. Akıllı wifi özelliklerine gerek olmadığını düşünüyorum. Hepsinin filtresi motoru vs aynı zaten, ortamdaki partikül oranının rakamını bilmek benim için çok önemli değildi, işini görüyor yeterli.

M Çevrimdışı

metin7

Yeni Üye
29 Ara 2021
49
34
geri dönüşleriniz için teşekkür ederim, en kısa zamanda ben de ürünü edinip kullanıcı yorumlarımı paylaşacağım.

M Çevrimdışı

metin7

Yeni Üye
29 Ara 2021
49
34
12 metrekare yatak odasında 3 aydır kullanıyorum, genel olarak başarılı bir ürün, odanın havasını temizlemeye yardımcı oluyor, böyle bir geri dönüş yapmış olayım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,569
12 metrekare yatak odasında 3 aydır kullanıyorum, genel olarak başarılı bir ürün, odanın havasını temizlemeye yardımcı oluyor, böyle bir geri dönüş yapmış olayım.
metin hocam hayırlı olsun. Yaptığı temizliği göstermesi açısından filtrede biriken kirliliği göstermeniz mümkün mü.

M Çevrimdışı

metin7

Yeni Üye
29 Ara 2021
49
34
metin hocam hayırlı olsun. Yaptığı temizliği göstermesi açısından filtrede biriken kirliliği göstermeniz mümkün mü.

1aa46b40963e3ac33.jpg
2224317f2c0ee1f03e5.jpg

3 aylık performansı böyle, yazın daha tozlu olacağı için daha çok çalıştıracağım tabiki.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,569
1aa46b40963e3ac33.jpg
2224317f2c0ee1f03e5.jpg

3 aylık performansı böyle, yazın daha tozlu olacağı için daha çok çalıştıracağım tabiki.

geri bildirim için çok teşekkür ederim.
Filtrenin gözenek yapısı düşündüğünden dahada küçükmüş.
Filtrenin dairesel yapısı nedeniyle kısa sürede tıkanma yaptığını sanmıyorum.

temizlik periyodunuz hangi sıklıkta.

M Çevrimdışı

metin7

Yeni Üye
29 Ara 2021
49
34
geri bildirim için çok teşekkür ederim.
Filtrenin gözenek yapısı düşündüğünden dahada küçükmüş.
Filtrenin dairesel yapısı nedeniyle kısa sürede tıkanma yaptığını sanmıyorum.

temizlik periyodunuz hangi sıklıkta.
ilk defa temizledim :))

Gösterdiğiniz filtre yikanabilir mi

hepa filtre olduğu için su vurmaya çekindim açıkçası.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt