Xiaomi Mi A1 19 Nisan da A101 ' De ( KVK GARANTİLİ )

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Xiaomi Mi A1 19 Nisan A101 ' De . Almaya düşünen arkadaşlar internet fiyatıyla hemen hemen aynı olan ürün teknosadan yaklalık 250 tl daha ucuz'a satılıyor ama migrosta çok ufak ta olsa daha uygun fiyata var diye biliyorum. Bu telefonu ben kullanıyorum çok memnunum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bu fiyat bandında hatta 1600 1700 lere kadar alabiliceğiniz en iyi telefonlardan ilk üçü arasına girer eminim. Telefonun en beğendiğim noktaları kamerası gerçekten çok iyi çekim yapıyor hareket halindeyken bile iyi odaklıyor kaymalar çok az oluyor. portre modu iyi çalışıyor gece çekimi normal ama google kamera ile çok çok daha iyi oluyor. işlemci ve ram performansıda bence fiyatına göre çok iyi bir model. oynıyamıyacağnıız oyunda olmaz diye düşünüyorum ısınma donma kasma herhangi birşey yok saf android bir cihaz ilk güncellemeleri direk bu cihaz alıyor.
Bence artı noktalardan birisi de KVK garantili olması. diğer garanti veren firmalara göre sağlam bir firma. Dist. garantili aldığımız cihazların çoğu da yine KVK ya gidiyor servis için.

14dd35f1-1ff8-4c72-89a7-1fce018558ac-jpg.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt