wbthnokur Çevrimdışı

wbthnokur

Yeni Üye
25 Tem 2019
28
22
Xiaomi 70mai 1S D06 Araç Kamerası
b2de8042-d3c6-4d0c-9295-7209be2bab99d373abd3ad777cc5.jpg

?TRY224,37 (Kargo+Vergi dahil)
✂️Ön Satış!
?
?Vergi Dahil almak için "Turkey Direct Mail&Türkiye Hızlı Kargo" seçmelisiniz.

- Özellikler -

Video çözünürlüğü : 1920*1080
Sensör : SONY IMX307
Lens/Diyafram : 2G2P / F2.2
Kamera açısı : 130 °
İşlemci : MSC 8336D
Pil kapasitesi : 240mAh
Video kodlama biçimi : H.264
Döngüsel video desteği.
İngilizce dil destekli ses kontrol!
Türkçe dil desteği yoktur.

- Paket içeriği -

70mai 1S Araba DVR
Yapışkanlı etiket
Araba için şarj cihazı
3,5m Araba sarj kablosu

- İnceleme videosu -

NOT: LİNKTE REF BULUNMAKTADIR.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Hep şunlardan bi tane alayım diyorum ama almış olanların araçlarındaki kablo kirliliğini görünce geri adım atıyorum. Yapsalar şunu solarlı bi şey, direk gün ışığından gücünü alsa, çakmaklık bana kalsa, kablo kirliliği olmasa... ( İşinin ehli elektrikçi döşeme içinden belli etmeden kabloyu çeker ama o kadar ehliyi bul bulabilirsen) :)

Bilgilendirme için teşekkürler bu arada. Ürün özellik olarak çok fonksiyonel. Şimdi videoyu izleyince (bu arada video sana mı ait ?) aklımda şu deli soru belirdi;

Kullanılan apk / uygulamaya kaç adet kamera tanımlanabiliyor acaba ? Adetli olarak tanımlama yapılabilse al 4 tane, kur x işyerine götür parayı :) kablo derdi yok, görüntüsünün seni utandırma olasılığı yok, kayıt cihazı derdi yok... Bu amaçla kullanılır aslında ;)

Son düzenleme:
wbthnokur Çevrimdışı

wbthnokur

Yeni Üye
25 Tem 2019
28
22
Hep şunlardan bi tane alayım diyorum ama almış olanların araçlarındaki kablo kirliliğini görünce geri adım atıyorum. Yapsalar şunu solarlı bi şey, direk gün ışığından gücünü alsa, çakmaklık bana kalsa, kablo kirliliği olmasa... ( İşinin ehli elektrikçi döşeme içinden belli etmeden kabloyu çeker ama o kadar ehliyi bul bulabilirsen) :)

Bilgilendirme için teşekkürler bu arada. Ürün özellik olarak çok fonksiyonel. Şimdi videoyu izleyince (bu arada video sana mı ait ?) aklımda şu deli soru belirdi;

Kullanılan apk / uygulamaya kaç adet kamera tanımlanabiliyor acaba ? Adetli olarak tanımlama yapılabilse al 4 tane, kur x işyerine götür parayı :) kablo derdi yok, görüntüsünün seni utandırma olasılığı yok, kayıt cihazı derdi yok... Bu amaçla kullanılır aslında ;)
Video bana ait değil ? Uygulama hakkında pek bilgim yok. İP kameralar var o işler için ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt