Xbox ım hiç açılmıyor

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
EA Access ve Game Pass Ultimate var her sürekli para vermeyelim da :sirit
Birde şu sahibinden de gitti gidiyorda falan 12 ay 40 tl satanlar var onlar ne iş çeviriyor bilen varmı eposta adresimi paylaşıyorlar
Onlar yalan dolan ama ea Access 65 lira yıllık çok iyi fiyat onlarca oyun bedava, Futbol, basketbol, hokey, araba yarışı, savaş oyunu neler var neler, PlayStationda hayal bu rakama bu kadar oyun

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Xbox bence müthiş bir konsol bildiğimiz popüler oyunların tamamı var, oyun az lafı şehir efsanesi bana göre ?
Konuyu dağıtmak istemiyorum ama ben baktığımda kutulu Windows'tan fazlasını göremiyorum hocam.
Game Pass her şeyi değiştirdi tabi ama Game Pass'de olmayan oyunlar da var.
Oynamadığım oyun Game Pass'de olmuş ne yapayım. :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Konuyu dağıtmak istemiyorum ama ben baktığımda kutulu Windows'tan fazlasını göremiyorum hocam.
Game Pass her şeyi değiştirdi tabi ama Game Pass'de olmayan oyunlar da var.
Oynamadığım oyun Game Pass'de olmuş ne yapayım. :kiskis
Saygı duyarım ama ps de de bedava değil oyunlar, en basitinden xbox one 4k oynatıcı desteğine sahip, ps4 sadece 1080 p oynatıyor ben sadece konsol gözüyle bakmıyorum total olarak benim aldığım fiyata göre çok yeterli özelliklere sahip, oğlum da çok mutlu ama tabii gamerları tam tatmin etmiyor olabilir, sadece ps4 de çıkan oyunlardan dolayı

A Çevrimdışı

Akik12

Yasaklı Üye
15 Eyl 2021
2
23
Besleme arızası olabilir mi? Önce besleme gözden geçirilmeli.
Bilmiyorum ama canım çok sıkkın, cihazı alalı daha 50 gün olmuştu; birde gaza gelip birkaç cd aldım, aynı zamanda cihazda jtag de vardı. Dün cd yi taktım GTA V oynarken birden kapandı gidiş o gidiş sabahtan beri Ağrı da gezmedik elektirikçi ve ps salonu kalmadı, hepsine gittim sonunda birisi sağolsun adaptörü açtı, temizledi, değerlerine baktı fakat değerler normal; işin kötüsü GTA V cd si içinde kaldı. Eve geldim başka bir forumda R ile başlayan bir servis önerdiler aradım adam kesinlikle fiyat bilgisi veremeyiz diyor ( sanki FBI den devlet adamı sicili istiyoruz) "Bari eşdeğer şekilde ifadede bulunun." deyince "Konsolunuzun fiyatı ile eşdeğer" diyor daha sonra A ile başlayan Türkiye de jtag ile ünlü olan firmayı aradım, kargonun birisi size ait ve kargo dahil olmadan en az 300₺ tutar dedi , Ağrı dan İstanbul'a kargo zaten 100₺ ye yakın hatta fazla tutar birde en az 300₺ demek onu 500₺ ye yaparız demek oluyor (Pc ve konsol tamirci taktiği yer mi Anadolu çocuğu :) ) daha sonra internet sitelerinde dolaşıp satıcılara "Xbox 360 ım dün oynarken aniden kapandı daha da açılmadı adaptörü alsam çalışırsa kalsa çalışmazsa iade kabul edermsiniz" yazdım hiçbirisi kabul etmedi Ağrı da xbox 360 kullanan da yok, bildiğiniz yok yane... kısacası içerisinde 30 a yakın oyun olan HDD, Bluetooth gamepad ve xbox 360 cd leri ile ortada kaldım ne yapacağıma dair fikrim yok ; parça parça satıp orjinal ellenilmemiş xbox 360 almayı düşünmeye başladım en azından param fırsatçı ustalara gitmez. Ya da Xbox a daha bulaşmayıp hayatımda xbox ile kara bir anı olmasına müsaade de edebilirim ;) .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri