XBOX Game Pass Ultimate Fırsatı

Najaz Çevrimdışı

Najaz

Aktif Üye
7 Ağu 2019
84
46
Merhaba arkadaşlar,

XBOX Live ve Game Pass servislerine abonelik için şöyle bir fırsat var.

Microsoft, 1 yıllık Live Gold abonelik paketinde indirime gitti ve 450 TL'lik paket fiyatı 180 TL'ye indi. Şuradan 1 yıllık Live Gold paketi satın alabiliyorsunuz:

Daha sonra aşağıdaki bağlantıdan, Microsoft'un kendi mağazasında yayınladığı oyunlara ücretsiz erişim imkanı sağlayan Game Pass aboneliği için 2 aylık deneme sürümünü 12 TL'ye satın alıyorsunuz:

2 aylık Game Pass Ultimate satın aldığınızda, bir önceki adımda satın almış olduğunuz 12 aylık Live Gold aboneliğiniz, +2 ay daha eklenerek 14 aylık Game Pass Ultimate aboneliğine dönüşüyor. Yani 14 ay boyunca Microsoft'un tüm online servislerine ve kendi mağazasında yayınladığı 100'den fazla oyuna, hem XBOX konsoldan hem de bilgisayarınızdan erişebilecek ve sınırsız/koşulsuz oyun oynayabileceksiniz ve bunun için ayda sadece 13 TL ödemiş olacaksınız.

Microsoft'un 1 yıllık Game Pass abonelik paketini 120 USD'ye sattığını düşündüğümüzde, 500 TL civarında bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
48
Aynı şey konsol gamepass ı içinde gecerlimi yoksa sadece ultimate içinmi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arda ultimate yi pc için biliyorum.yanlışmı biliyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Alacaktım fakat karasız kalmıştım. 2 veya 3 aylık olan ucuzdu bayağı.
Forza Horizon 4 için alacaktım sadece. :hihi

E Çevrimdışı

eselcuker

Yeni Üye
2 Eyl 2019
18
33
şuan gears of war 5 e direk erişim var ben sırf onun için aldım 2 aylık ultimeti 11.90 tl ye düşünmeyin bence alın yarın kapatırlarsa kalırsınız ortada. tek bu oyun steamda 92 tl ye satılıyor. gears 4, forza 4, metro v.b. onlarca oyunu da 2 ay içinde oynayıp bitirebilirisinz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada evet oyunların büyük çoğunluğu PC için geçerli bazı oyunlar sadece xbox ama asıl iş yapacak büyük yapımların çoğu PC içinde var illa xboxınız olması gerekmiyor

Najaz Çevrimdışı

Najaz

Aktif Üye
7 Ağu 2019
84
46
Bu kampanya sanırım 15 Eylül'de bitecek. O yüzden faydalanmak isteyenler elini çabuk tutsun derim...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri