X Mini Full HD kumanda dönüştürme

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
Merhaba

Korax X-Mini Full HD cihaza uyumlu ve de tahminimce daha yeni versiyon olan Herz HR-55000 yazılımını yükledim ancak kumandası farklı olduğundan dolayı kullanamadım.

Bu işlerden de anlamadığım için ustalara danışmaya karar verdim. Hex düzenleme ile bu iki yazılım arasında kumandayı aktarmak mümkün müdür?

Teşekkürler

(herz'in versiyonu daha düşük ama daha yeni tarihli versiyon numaraları tam olarak eşleşmiyor sanırım)

Dosyalar:

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Kumanda şimdilik gx lerde değişiyor genelde tüm Avrupa cihazları lm kumanda kullanıyor 15 lira falan piyasada dönüşümde en çok kullanılan kumanda çünkü al kenarda dursun

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
Kumanda şimdilik gx lerde değişiyor genelde tüm Avrupa cihazları lm kumanda kullanıyor 15 lira falan piyasada dönüşümde en çok kullanılan kumanda çünkü al kenarda dursun

Cevabınız için teşekkür ederim hocam.

L/M kumanda elimde var. Korax'ın kumandasının kalıbı farklı ama yine de birebir çalıştırıyor. Benim değiştirmek istediğim herz'in yazılımında farklı kumanda kullanılmış onu hiçbir şekilde algılamıyor. Herz 55000 için satış sitelerinde baktım bazı yerlerdeki kumandada DTV/VCR var bazılarında ise goto tuşu var. Elimde iki tane LM kumanda varken bunun için ayrı kumanda almak istemedim o yüzden modifiye olursa kullanacağım olmuyorsa kendi yazılımıyla kullanmaya devam ederim.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Goto kumanda oluyorsa neden olmasın bende 200 çeşit kumanda var her yazılımda başka çıyot mesala Rus ülkeri Goto kullanıyor Özbek ve Ukrayna ise vcr olması lazım 10 çeşit al en kötü dursun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt