woon wn55ual402

B Çevrimdışı

barış bey

Yeni Üye
6 Nis 2022
4
31
merhabalar,
daha önce tv alırken forumdan faydalanmıştım tam isabet aradığım televizyonu bulmuştum, şimdide evimin arka odasına yeni bir televizyon ihtiyacım oluştu fakat baktığım modelle ilgili bir yorum göremedim woonla ilgili genel olarak yorumlar kötü fakat model özelinde bilgisi olan kullanan tavsiye eden etmeyen var mıdır? almayı düşündüğüm televizyon geçen haftalarda bime gelen "woon wn55ual402" fiyatı 5300tl sizce alınır mı alınmaz ise bu rakamlara ne tavsiye edersiniz televizyonu tam karşıdan izleyeceğim 55" olması şart değil 50" de olabilir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Özel servisim bazen gel yalvarırım kur derler, servis bulamıyorum derlerdi. Hiç bulaşma sunny ürünlerine, ne servis buluyorlar nede hizmet.
Büyük şehirde iseniz pek sorun olmaz ama böyle ilçe vs ise sıkıntı

B Çevrimdışı

barış bey

Yeni Üye
6 Nis 2022
4
31
İstanbuldayım servisten ziyade paneli falan kötü müdür baş ağrıtır mı acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İstanbuldayım servisten ziyade paneli falan kötü müdür baş ağrıtır mı acaba?
Paneli mükemmel olsada, buna görüntü vericek olan mühendislik olsun yazılım olsun ana kart olsun kötü ise ki çok iyi değil panelin de önemi kalmıyor. ?
Arka oda dediğine göre sık izlenmeyecek.
Bence çok para vermek te mantıklı değil. İşte elektronik şans işi deyip alabilirsiniz.

B Çevrimdışı

barış bey

Yeni Üye
6 Nis 2022
4
31
Paneli mükemmel olsada, buna görüntü vericek olan mühendislik olsun yazılım olsun ana kart olsun kötü ise ki çok iyi değil panelin de önemi kalmıyor. ?
Arka oda dediğine göre sık izlenmeyecek.
Bence çok para vermek te mantıklı değil. İşte elektronik şans işi deyip alabilirsiniz.

hocam peki a101e bu gün gelecek olan toshiba 55ua2063dt ile arasında 1500tl gibi bir fark var sizce değer mi bu farka?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt