Wix site yapımı yardım

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Wix ile web sitesi yaparken bir yerede takıldım bu işten anlayan yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Türkçe , ingilizce ve rusça sayfa yaptım. Ana sayfa türkçe yaptım. Sağ üst köşeye rusça ve ingilizce bayrak ekledim . ingilizce bayrağa tıkladığım zaman yapmış olduğum ingilizce sayfasına gidiyor herşey istediğim gibi fakat üst başlık türkçe kalıyor. her sayfaya ayrı başlık ekleyemiyorum .

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40

kısa bir video ekledim. Sitede rusça yada türkçe likine tıkladığım zaman sayfa içeriğine istediğim şekilde geçiş yapabiliyorum fakat Menü başlığı (header) kısmı ingilizce olarak kalıyor. Eğer başlık yazılarını türkçe yaparsam bu sefer gene aynı şekilde başlık hepsinde türkçe oluyor . Her 3 dil sayfasına de şerit ekleyip istediğim şekilde yapabiliyorum fakat bu sefer de header kısmı sayfayı aşağıya indirdiğim zaman yukarıda kalıyor sayfayla beraber aşağıya inmiyor

İstediğim tam olarak bu gibi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

kısa bir video ekledim. Sitede rusça yada türkçe likine tıkladığım zaman sayfa içeriğine istediğim şekilde geçiş yapabiliyorum fakat Menü başlığı (header) kısmı ingilizce olarak kalıyor. Eğer başlık yazılarını türkçe yaparsam bu sefer gene aynı şekilde başlık hepsinde türkçe oluyor . Her 3 dil sayfasına de şerit ekleyip istediğim şekilde yapabiliyorum fakat bu sefer de header kısmı sayfayı aşağıya indirdiğim zaman yukarıda kalıyor sayfayla beraber aşağıya inmiyor

İstediğim tam olarak bu gibi
masaüstüne geçince bakınayım.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Biraz daha araştırdım .Sitede her sayfaya ayrı başlık atanamıyormuş. javasript kodu bilen biri lazım sanırım ancak o şekilde oluyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri