windows11 22H2 güncellemesi sorunu

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
otomatik olarak mı iniyor, yoksa güncelleştirme sayfasında, sizin indirmenizi mi bekliyor? eğer microsoft (oto açıksa tabi) otomatik indirmiyorsa, bu tip güncellemeleri hiç zorlamayın. benim ekran kartını cehennem gibi sıcak yaptı sözünü ettiğiniz güncelleştirme. zor kurtardım.monitör sapıttı.

win 10 pro. tabi güncelleşitrme içeriği aynıdır.

H Çevrimdışı

herild

Yeni Üye
23 Ara 2017
38
otomatik olarak mı iniyor, yoksa güncelleştirme sayfasında, sizin indirmenizi mi bekliyor? eğer microsoft (oto açıksa tabi) otomatik indirmiyorsa, bu tip güncellemeleri hiç zorlamayın. benim ekran kartını cehennem gibi sıcak yaptı sözünü ettiğiniz güncelleştirme. zor kurtardım.monitör sapıttı.

win 10 pro. tabi güncelleşitrme içeriği aynıdır.
Ot. inmiyor ,indirmemi bekliyor

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
güncellemeyi haber veriyor , indir diyor , indirme tamamlandığında kedinden yüklemeye başlıyor
o güncelleme sorunsuz olarak raporlanırsa, otomatik olarak windows tarafından indiriliyor. beta benzeri olanlar, indirmeye hazır görünse de otomatik olarak inmiyor. nette biraz arama yapsanız, sözünü ettiğiniz güncelleştirmelerle alakalı dünya kadar şikayeti görürsünüz. ne zaman ki, sorunlar tamamen ortadan kalkar, o zaman otomatiğe geçer .

H Çevrimdışı

herild

Yeni Üye
23 Ara 2017
38
bu sefer otamatik indi yükleme yaptıktan sonra windows yeniden başlatılıyor güncelleme devam ediyor % 88 de saatlerce kalıyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
C sürücüsü / özellikler / Disk temizleme / sistem dosyalarını temizle kısmından windows güncellemeleriyle ilgili kısımları seçip temizler misiniz.
sonrasın yeniden başlatıp tekrar güncellemeleri indirmeyi deneyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt