Windows Güncelleştirme Hata Kodu: 8024A000

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Hocam sizin bu anlattığınız wamt lisanslama wamt yani kms lisanslama Microsoftun toplu lisanslama için Windows Server üzerine kurulan tamamen yasal ve maliyeti yüksek lisanslamaya servisidir. Benim anlattığım sizin yazınızın sonuna eklediğiniz konu
Yazının sonundaki sanırım Microsoft'un bu toplu lisans işini yapıyor. Bir nev'i sistem açığını kapatıyor. Windows servisleri içinde bulunuyor sonrasında.

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
84
Konusu açılmışken bende bir şey sıkıştırayım araya :) Anakarta gömülü oem keyle laptopa windows kurup etkinleştirdikten sonra, hdd yi söküp farklı bir laptop a takarsak microsoft uyanıyor mu işe arkadaşlar ne dersiniz :) Ve de ben de geçen windows 7 home premium ile windows 10 kurulumu gerçekleştirdim. Ücretsiz yükseltme hala devam ediyor anlaşılan :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Konusu açılmışken bende bir şey sıkıştırayım araya :) Anakarta gömülü oem keyle laptopa windows kurup etkinleştirdikten sonra, hdd yi söküp farklı bir laptop a takarsak microsoft uyanıyor mu işe arkadaşlar ne dersiniz :) Ve de ben de geçen windows 7 home premium ile windows 10 kurulumu gerçekleştirdim. Ücretsiz yükseltme hala devam ediyor anlaşılan :)

Geçersiz lisans diye uyaracaktır.
Ücretsiz yükseltme bitti fakat kurulum tarafında halâ açık sanırım. :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt